Skocz do zawartości

Forester SJ - światła do jazdy dziennej


Rozpruwacz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

dość niespodziewanie stałem się posiadaczem Forestera SJ 2015 (z rynku niemieckiego).

 

Samochód jest wyposażony w światła HID + światła do jazdy dziennej LED (obramówki w reflektorach głównych), natomiast gdy ustawiam światła na AUTO, to świecą mi się przeciwmgielne.

 

Gdy przełączam światła na pozycyjne - wtedy świecą się same LEDy.

 

Czy ten typ tak ma? Pytam, gdyż do jeżdżę poza tym Toyotą i tam AUTO działa standardowo - w dzień świecą LEDy, w nocy przełączają się na Xenony.

 

Jeśli temat się powtarza, to przepraszam, ale nie znalazłem nic podobnego.

screenshot_2021-05-24 20_29_23.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jacocz napisał:

Led w reflektorach to są postojówki a nie dzienne . Dzienne są w przeciwmgielnych 

Aaa i wszystko jasne. Dzięki, coś mi się wydawało, że za słabo świecą jak na dzienne ;) 

Przy okazji mam jeszcze pytanie - gdzie serwisujesz swojego Forestera? Bo widzę, że jesteś ze Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lata na gwarancji Mikołów . Goście starej daty :) ale zero problemów : swój olej ok , swoje klocki ok itd . Co do napraw nie wiem bo auto śmiga bez zastrzeżeń. Teraz olej co 10 tys i filtry u znajomego w warsztacie . Nie chce mi się tracić czasu na dojazd i czekanie w serwisie . Materiały eksploatacyjne ogarniam sam i płacę za samą wymianę . Parę stówek w kieszeni . Olej w skrzyni CVT wymieniałem w serwisie . 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...