Skocz do zawartości

Uchwyt na telefon komórkowy


festin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem świeżym użytkownikiem Levorga  - odebrałem go w sobotę. Na pytania "trudne technicznie" pewnie przyjdzie jeszcze czas, jak już nim trochę pojeżdżę, a na razie mam jedno z gatunku tych lekkich. Jak mocujecie telefon komórkowy w waszych samochodach ? Na razie próby skonfigurowania MirrorLinka tylko powodują u mnie frustrację, a przyznaję, że mapy Googla to coś z czego korzystam na co dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uchwyt na szybe, zamontowany po lewej stronie kierownicy. Jest to dość wygodne i nie zasłania widoczności.
Mirror link to nieporozumienie. Straciłem dużo czasu na próbach. Doszedłem nawet do stanu, gdzie mapa google pojawiała się na ekranie samochodu, ale było to nie funkcjonalne. Ciesz się innymi aspektami posiadania Levorga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, festin@rubikon.pl napisał:

Witam,

Jestem świeżym użytkownikiem Levorga  - odebrałem go w sobotę. Na pytania "trudne technicznie" pewnie przyjdzie jeszcze czas, jak już nim trochę pojeżdżę, a na razie mam jedno z gatunku tych lekkich. Jak mocujecie telefon komórkowy w waszych samochodach ? Na razie próby skonfigurowania MirrorLinka tylko powodują u mnie frustrację, a przyznaję, że mapy Googla to coś z czego korzystam na co dzień. 

 

Nie ma nic stabilniejszego i trwałego na rynku. Mam w Foresterze od wielu lat. Bardzo polecam ;-) 

 

To jest proclip, a do niego przykręcasz dedykowany uchwyt do twojego smartfona, lub kupujesz któryś z uniwersalnych. Uniwersalne można regulować pod wymiar innego smartfona zamiast kupować nowy, kiedy kupisz nowy telefon. Też są bardzo dobre, choć nie ma to jak coś dedykowanego. Ja kupiłem taki najprostszy bez ładowania. Wszystko znajdziesz na tej stronie ;-) 

 

https://www.brodit24.pl/pol_m_ZNAJDZ-PROCLIP-DO-SAMOCHODU_SUBARU_LEVORG-4212.html  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje. Mocowanie po lewej stronie kierownicy raczej odpada - było by mi ciężko jako osobie praworęcznej operować telefonem w tym miejscu. Z drugiej strony trochę mi żal zasłaniać kratkę wentylacyjną. Przejrzałem te różne rozwiązania proclipa i teraz zacząłem się zastanawiać czy jako miejsca podparcie dla uchwytu nie zastosować bocznej ścianki półeczki na telefon ( podobnie jak to jest w wersji dla nowego Outbacka https://www.brodit24.pl/product-pol-8679-ProClip-do-Subaru-Outback-2020.html )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, festin@rubikon.pl napisał:

Dzięki za propozycje. Mocowanie po lewej stronie kierownicy raczej odpada - było by mi ciężko jako osobie praworęcznej operować telefonem w tym miejscu. Z drugiej strony trochę mi żal zasłaniać kratkę wentylacyjną. Przejrzałem te różne rozwiązania proclipa i teraz zacząłem się zastanawiać czy jako miejsca podparcie dla uchwytu nie zastosować bocznej ścianki półeczki na telefon ( podobnie jak to jest w wersji dla nowego Outbacka https://www.brodit24.pl/product-pol-8679-ProClip-do-Subaru-Outback-2020.html )

 

Będzie Ci bardzo niewygodnie (i trochę niebezpiecznie) spoglądać tak nisko. 

Tamto rozwiązanie jest naprawdę bardzo wygodne. Telefon masz "pod ręką" i "na widoku". 

Zasłaniania kratki się nie obawiaj - i tak wieje wystarczająco dobrze ;-). W Foresterze nawet jest lepiej, bo strumień powietrza fajnie się rozprasza. 

Tylko dlatego, że to rozwiązanie się sprawdziło w Foresterze, zdecydowałem się tak samo zrobić w Giulietcie i też jestem bardzo zadowolony. 

 

400207000822_16166.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej korzystam z uchwytu Samsunga na szybę, umieszczonego po lewej stronie kierownicy, ALE gdy świeci słońce, to telefon tam się niebezpiecznie nagrzewa. Jak jest słonecznie, to korzystam z uchwytu na kratce po prawej stronie kierownicy - te wkładane w kratkę już mnie męczą, więc kupię brodita. Mocowanie na kratce nawiewu ma tę zaletę, że można chłodzić telefon klimatyzację - w gorący dzień i z podłączonym ładowaniem to naprawdę istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupiłem swego czasu taki uchwyt i do dzisiaj z niego korzystam (3 lata). Minusem może być dla kogoś, że telefon jest w poziomie. Zakładam go na "daszek" nad wyświetlaczem (zdjęcie).

 

https://4kom.pl/pl/products/uchwyt-samochodowy-z-klipsem-na-deske-rozdzielcza-klips-czarny-30325.html

 

 

int_360_01_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...