Skocz do zawartości

Impreza Bugeye 02 Kombi Wkład / Mata bagażnika


tapczanek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuję pomocy. Poszukuje Wkładu / Maty do bagażnika mojej imprezy 02 kombi.

Przeszukałem internet i niestety w sprzedaży są jedynie wkłady dedykowane do sedana.

Napisałem nawet do producenta takich wkładów i podał mi wymiary, ale z tego co udało mi się zmierzyć to wkład będzie za duży.

Czy ktoś mierzył się już z tym problemem? 

Czy jest inny model, którego wkład będzie mniej więcej pasował do mojego? 

Dodam że najchętniej kupiłbym wkład z polietylenu, ale jak nie będzie takiej opcji to zadowolę się też gumową matą.

W ostateczności rozważam wycięcie gumy 100x130 z Auchan pod kształt bagażnika, ale nie wiem jak to zda egzamin.

Dzięki za jakąkolwiek pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już chcesz sam wycinac, to kup duzy arkusz papieru odrysuj, żeby dociąć pod wymiar i wcześniej potwierdzając, napisz do jakiegoś dywanikowca, czy Ci wytnie po Twój szablon :) jak nie wyceni za miliony, to byłbym chetny, ale mnie gumowce nie interesują, tylko jakiś włóknina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, tapczanek said:

W ostateczności rozważam wycięcie gumy 100x130 z Auchan pod kształt bagażnika, ale nie wiem jak to zda egzamin.

Ale jak zamierzasz zrobic brzegi w takim wypadku. Jak zostawisz bez zawijania to jak się coś rozleje to i tak spłynie z maty.

Temat ciekawy bo możemy dojść do rozwiązania, które da się zastosować w innych modelach Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką, z buga 01, będę robił redukcję masy więc mogę sprzedać jak potrzebujesz :) na zdjęciu upitolona, ale po wyczyszczeniu będzie prima sort

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sickness napisał:

mam taką, z buga 01, będę robił redukcję masy więc mogę sprzedać jak potrzebujesz :) na zdjęciu upitolona, ale po wyczyszczeniu będzie prima sort

 Ciekawe czy do GF to by nie podeszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda, wyposażenie bagażnika w GC8 Sedan ? Ma ktoś foto?

 

U mnie siedzi zapas, a na tym była taka lipna wytłoczka jakby z kartonu, no i na to taka szmata szara, szmata akurat Made in Japan więc chyba ori. Ale ta wytłoczka coś mi nie pasuje. :-)

 

Ani to jakoś przymocowane, ani nic. Da się to jakoś pouzupełniać?

Edytowane przez Adrian Foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adrian Foto napisał:

A jak wygląda, wyposażenie bagażnika w GC8 Sedan ? Ma ktoś foto?

 

U mnie siedzi zapas, a na tym była taka lipna wytłoczka jakby z kartonu, no i na to taka szmata szara, szmata akurat Made in Japan więc chyba ori. Ale ta wytłoczka coś mi nie pasuje. :-)

 

Ani to jakoś przymocowane, ani nic. Da się to jakoś pouzupełniać?

W GC8 masz dojazdókę, wypełnienie dojazdówki takim styropianowym dyskiem przez który przykręcasz dojazdówkę śrubą do mocowania w podłodze (ten styropian trzyma to na miejscu, na to paździerzowa płyta do której mocowana jest żmijka do podnośnika i dywan na wierzch. Podnośnik jest w kieszeni za lewym nadkolem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2021 o 08:08, Tutek napisał:

W GC8 masz dojazdókę, wypełnienie dojazdówki takim styropianowym dyskiem przez który przykręcasz dojazdówkę śrubą do mocowania w podłodze (ten styropian trzyma to na miejscu, na to paździerzowa płyta do której mocowana jest żmijka do podnośnika i dywan na wierzch. Podnośnik jest w kieszeni za lewym nadkolem. 

 

No to dojazdówkę i styropian mam, jakiś paździeż też był ale trochę wilgoci w aucie i spleśniało to. Myślałem żeby zlecić wycięcie tego z pleksi. Ale, że do tego żmijka jakoś idzie to bym nie wpadł.

 

Lewarek w lewym nadkolu nie bardzo, obija się (chyba, że tam też mi czegoś brakuje), albo to nie ori lewarek.

Edytowane przez Adrian Foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...