Skocz do zawartości

Najpiekniejsze fotki rajdowe


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ś.p. Piotr Wieczorek opowiadal mi, jak ze znajomymi wsadzil do Poloneza silnik od Sierry Cosworth :) . Z zewnatrz sie praktycznie niczym nie roznil, mial jedynie swiatla przednie od LAncii Delty. :wink: Uzywalo sie go tak: podjezdzalo sie na swiatla obok jakiejs BMWicy z ktorej wystawal lokiec, nastepnie jak sie zmienialo na zielone odjezdzalo sie "normalnie". Na nastepnych swiatlach, na ktorych Bardzo Maczo Woz juz czekal, nie dawalo sie mu zadnych szans. Podobno trza bylo tylko uwazac, zeby nie wcisnac gazu zbyt gwaltownie bo kola zaczynaly wtedy mielic :D .

 

Ci z Was, ktorzy mieszkaja w Krakowie znaja pewnie ten dluugi zakret 90° na ul. Armii Krajowej, tam, gdzie jest ograniczenie do 50 bodajze. Ten zakret Polonez przechodzil pelnym slajdem :D:D:D

 

 

Pozdrawiam fanow "odjeb***** tuningu" :D:D ,

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardziej "przyziemną" wersją był rajdowy Poldi 1.5 T i też o nim pisałem :) Lancio-Polonez robi wrażenie, ciekaw jestem, ile sztuk udało się zmontować.

 

 

Stratopolonez powstał jeden i nie dało się jeździć jak juz napisali przedpiszcy. Były jeszcze Polonezy 2000Turbo w B-grupie, podobno fantastyczne auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Ś.p. Piotr Wieczorek opowiadal mi, jak ze znajomymi wsadzil do Poloneza silnik od Sierry Cosworth :) . Z zewnatrz sie praktycznie niczym nie roznil, mial jedynie swiatla przednie od LAncii Delty. :wink: Uzywalo sie go tak: podjezdzalo sie na swiatla obok jakiejs BMWicy z ktorej wystawal lokiec, nastepnie jak sie zmienialo na zielone odjezdzalo sie "normalnie". Na nastepnych swiatlach, na ktorych Bardzo Maczo Woz juz czekal, nie dawalo sie mu zadnych szans. Podobno trza bylo tylko uwazac, zeby nie wcisnac gazu zbyt gwaltownie bo kola zaczynaly wtedy mielic :D .

 

Ci z Was, ktorzy mieszkaja w Krakowie znaja pewnie ten dluugi zakret 90° na ul. Armii Krajowej, tam, gdzie jest ograniczenie do 50 bodajze. Ten zakret Polonez przechodzil pelnym slajdem :D:D:D

 

 

Pozdrawiam fanow "odjeb***** tuningu" :D:D ,

 

TJ

 

Sorry ze odbiegam od tematu ale po bialymstoku jezdzi Polonez z silnikiem od Hondy 2.0 gonilismy go z bratem omega 2.0 mielismy trudnosci, pozniej spod swiatel do poscigu dalaczylo Audi 80 2.3 tez mialo ciezko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem ze WRX-sem można tak wysoko latać? Ciekawe czy wyładował szczęśliwie :?:

 

Nie wiedziałeś!?

A ja wiem że Twój też tak lata :)

 

A to dobre :D Ale wylądowałeś oczywiście na 4 łapach?

 

Spoko, żartowałem. Jeszcze Przemek zawału dostanie ;)

 

Część chłopaki tym razem nie Przemo pisze, a jego dziewczyna czyli ja-Grażyna.

Przez jakiś czas na forum go nie będzie, bo dziś w nie wyjaśnionych okolicznościach zasłabł przy komputerze....

 

Buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...