Skocz do zawartości

Najpiekniejsze fotki rajdowe


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pisałem już o tym kilka stron temu ale nie było niestety odzewu. :cry: . Potrzebuje namiary na jakąś fajną stronkę ze zdjęciami rajdowymi (najlepiej polską bo musze sie skontaktowac z fotografem). Szukam zdjęć podobnych do załączonego, tzn mała impreza z jakims fajnym tłem w możliwie dużej rozdzielczości (druk wielkoformatowy okolo 2,7m x 3m). Jakby ktoś miał cos takiego w swojej galerii (może WRC_FAN :?:) wklejcie tu albo prześlijcie mi na maila. Licze na pomoc dzieki wielkie

 

 

http://www.autoklub.pl/pic.php?p=crash/ ... 5&id=0037&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo mistrzowskiej imprezy Krzysia Holowczyca to wiem że w 1998 startowal nia na rajdzie Acropolis Jean-Pierre Richelmi skonczyl 9. Ostatni raz gdzie można znaleść ze jeszcze jezdzila to rok 2004 a rajd Mid Wales Stages 2004. Startował nią Denis Heaney z pilotem Eugene Donnelly. Niestety bardzo dziwna rzecz że są zdjęcia pokolei wszystkich samochodów startujących w tym rajdzie z wyjątkiem imprezy z numerem 19! Jest zato złowieszcze dopalające się nadwozie znanych kształtów więc niestety myślę że właśnie tak skończyła swój żywot mistrzyni.... szkoda.

A znalazłem jeszcze chyba jej siostrę popatrzcie na rejestrację :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...