Skocz do zawartości

Najpiekniejsze fotki rajdowe


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Plik zajmuje 12,6 mb i jest w rozszerzeniu exe, takze nie trzeba sciagac zadnych dodatkowych programow.

Jeżeli była to prezentacja w PowerPoint zrobiona, to tym samym zablokowałeś możliwość oglądnięcia tego przez tych co windowsa nie używają, a takowe prezentację odtwarzać mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu wzielo mnie natchnienie i postanowilem zrobic male podsumowanie sezonu rajdowego 2005 jako slide show.

 

Plik zajmuje 12,6 mb i jest w rozszerzeniu exe, takze nie trzeba sciagac zadnych dodatkowych programow.

 

Zapraszam do sciagania :)

 

http://rapidshare.de/files/14516907/pod ... 5.exe.html

 

555, bardzo ładne fotki, jakiego aparatu używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik zajmuje 12,6 mb i jest w rozszerzeniu exe, takze nie trzeba sciagac zadnych dodatkowych programow.

Jeżeli była to prezentacja w PowerPoint zrobiona, to tym samym zablokowałeś możliwość oglądnięcia tego przez tych co windowsa nie używają, a takowe prezentację odtwarzać mogą.

 

Wiem, wiem dlatego zrobilem ja w takim specjalnym programie do robienia takich slaid show'ow, ktory "zamienia" prezentacje na plik exe i jak napisalem wyzej, nie trzeba sciagac zadnych programow, aby ja sobie odtworzyc :)

 

Wck: Minolta Z1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem dlatego zrobilem ja w takim specjalnym programie do robienia takich slaid show'ow, ktory "zamienia" prezentacje na plik exe i jak napisalem wyzej, nie trzeba sciagac zadnych programow, aby ja sobie odtworzyc :)

To przeczytaj jeszcze raz co napisałem bo nie zrozumiałeś chyba :) Z wielką chęcią bym ogądnął tą prezentację, ale w moim systemie plik exe mogę do kosza conajwyżej wywalić, bo do niczego innego się nie nadaje. Jakby prezentacja bya w formacie *.ppt, *.odp, *.sxi to nie było by problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...