Skocz do zawartości

Najpiekniejsze fotki rajdowe


555

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to ja też coś umieszczę - z bardziej domowych tras (dla znawców - jaki to rajd ?)

 

 

Ja tam po lewej gdzies stalem. Tez mam fajne zdjecie, rozmazane owszem.....podwozie Imprezy. Postaram sie je jak najszybciej zeskanowac i wpakowac tutaj :D

 

 

pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po Rajdzie Szwecji...Dostarczyl wielu emocji, szkoda ze z Kuligiem nie do konca jeszcze wiadomo ehhhh oby wszystko dobrze sie skonczylo dla naszej zalogi.Zreszta lepiej nie moglo byc wszystkie 5 zalog na mecie i to jest najwaniejsze. Kolejny rajd i kolejne fotki ktore posylam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Subaru Big Maka na drugim miejscu, nie jest źle. Nie ukrywam, że bardzo ucieszyłem się, jak Arai na ostatnim odcinku wybuchł silnik w jego WRX'ie (w subaru? co jest?), dzięki temu Janusz mógł powalczyć o podium w PC. Oby tylko nie odebrali mu zasłużonego zwycięstwa. Kulig jest spokojny, twierdzi, ze kupił koło w Ralliarcie, ma fakture i nic nie było robione, waga ok, a jedyny problem, to że jest błyszczące a nie matowe - miejmy nadzieję, że komisja techniczna FIA nie narazi sie polskim kibicom i nie skompromituje na oczach wszystkich. Czy Polak nie może wygrać? Ale z tym Lancerem jest coś nie tak - Bębenków na R. Zimowym też przecież zdyskwalifikowali w tym aucie !!! Hołek troche zawiódł....a miało być podium ?! Jak słysze jego tłumaczenie to, że zacytuje - ROTFL.

A Kuchar poprawnie, teraz może już być tylko lepiej !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, akurat tlumaczenie Hola jest poprawne. Klopoty z samochodem. Wystarczy spojrzec na czasy. Pierwsze dwa odcinki, na ktorych dominowal nad Kuligiem byly jechane drugiego dnia jeszcze raz, a wlasnie za drugim razem mial gorszy czas, a reszta kierowcow swoje czasy poprawila.

 

A co do tego, ze Kulig ma fakture - kolo zamachowe nie ma zadnego numeru wyrytego, niczym podwozie samochodu. Oznacza to, ze fakture sobie moze miec, ale na przyklad na calkiem inne kolko :roll: . Ale to sie tylko tak domyslam, to nic nie oznacza.

 

Serdecznie pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz już rozumiem, dlaczego do Hołka zraziło się tylu kibiców: przed rajdem - "bede walczył o zwycięstwo, czuje sie mocny" itp.; po rajdzie -"przede mną jechał Joakim Roman, blokował mnie i nie chciał przepuscic mimo ze mu dawałem znaki; samochód kiepsko sie spisywał, gdybym miał evo VI jak Kulig, to co innego, jechałem za szybko jak na ten samochód, kurcze te przyzwyczajenie do wurców, ostatnio 9 lat temu ścigałem sie N-ką" itd itd. Przecież tego już nie można słuchać, może i racja, ale tylko Hołek zawsze się tak tłumaczy, ani Sztuka ani Kuchar ani Solek nie mieli do nikogo pretensji, a Hoło jak zwykle mnóstwo. Więcej pokory Panie Hołowczyc !!!

 

kibic Hołka od zawsze

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulig jest spokojny, twierdzi, ze kupił koło w Ralliarcie, ma fakture i nic nie było robione, waga ok, a jedyny problem, to że jest błyszczące a nie matowe

 

Zobaczymy. Jezeli kolo jest N-kowe z RalliArtu to moga go zdyskwalifikowac. Bo regulamin PC-WRC wymaga aby wszystkie czesci byly dokladnie takie jak oryginalne. Tymczasem w N-ce kolo ma miec tylko taka sama mase. A jak wiadomo czesci o tej samej masie, nie musza byc identyczne. Wiele czesci majacych homologacjie w N (np. tarcze hamulcowe, kola zamachowe, szpery, etc.) jest niedopuszczalne w PC-WRC. Np. w Brembo tarcze sie zamawia inne do N-ki, inne do PC-WRC. Kulig jechal na N-kowych ze tego co wiem - kolejny powod do dyskwalifikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze jednak cos w koncu napisac :) Te zdjecie z kormorana z hopy to raczej nie Holek ale Zaborowski Wojtek ! Popatrzcie na auto dokladniej to jest N ka a nie WRC. Auta Holka i Zabora byly oklejone wtedy identycznie. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze jednak cos w koncu napisac :) Te zdjecie z kormorana z hopy to raczej nie Holek ale Zaborowski Wojtek ! Popatrzcie na auto dokladniej to jest N ka a nie WRC. Auta Holka i Zabora byly oklejone wtedy identycznie. Pozdrawiam:)

 

To na pewno nie Hołek. Brawo za spostrzegawczość! Spójrzcie na zdjęcie poniżej i porównajcie z tamtym.

 

6_00_20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wpewnym miejscu w tym poscie zachwycacie sie skokami i jak daleko.

Too istotnie wyglada pierwsza klasa, ale dla wyniku wcale dlugi skok nie jest najlepszy, w skoku tracisz predkosc, mozesz se depac na gaz ile chcesz i co z tego.

Tak samo jak w biegu zjazdowym, w skoku chlopcy traca predkossc, wiec skoki skracaja robiac tak zwany przedskok. Ale tutaj w autach specjalnego wyboru nie ma, i jak ktos jedzie szybciej to i dalej skacze.

Kwadratura kola.

Zabawnie i niebojowo wygladaja te cieniutkie oponki na sniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...