Skocz do zawartości

Zlot Imprez 2021 !


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, kowal napisał:

2020r 39 aut

2018 39 aut

2017 41 aut

2016 39 aut

2015 -36 aut

byłem w 2013 i 2014 ale nie mam zdjęcia listy startowej , było podobnie ilościowo

 

 

Pierwsze dwie imprezy lista była pełna z tego co pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 12:54, Buchu napisał:

Odnośnie przejechanych km podczas zlotu, mi wskoczyło w sumie ok. 150km, a i tak w sesji treningowej odpuściłem 30min jazdy. W tym czasie widziałem, że bywały momenty kiedy kolejki do wjazdu na tor nie było prawie w ogóle, a najczęściej stało kilka aut (1-2min czekania). Kto chciał mógł zrobić wiele km trenigowych + 5 przejazdów na czas, a na koniec "dojechać się" jeszcze przez kilkadziesiąt minut (wtedy tor był prawie pusty).

Czy to jest odpowiedni stosunek, cena do pokonanych km? Chciałbym, żeby było taniej, ale odpowiadając na Twoje pytanie, to naprawdę był czas i możliwości na pokonanie wielu km - większość i tak robi kilka kółek, a potem coś ustawia, oszczędza opony, samochód i koniec końców więcej stoi niż jeździ. 

To zwracam honor. Szkoda tylko, że nie były mierzone wszystkie przejazdy, bo to bardzo pomaga w analizie i sprzyja poprawie czasów. Jeżdżenie dla jeżdżenia jest fajne, ale to nie to samo jak nie widzisz rezultatu i takie imprezy są organizowane choćby w Warszawie za 4x mniejsze pieniądze :).

 

Na pewno ten zlot ma swój klimat i warto choć raz na niego pojechać nawet nie mówiąc o kosztach. Byłem, mile wspominam.

Moje prywatne podejście jest jednak takie, że teraz wolę pojechać na choćby RaceDay, gdzie robi się także sporo kilometrów, towarzystwo nie gorsze a wszystkie czasy mamy w telefonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Simon WRC napisał:

wolę pojechać na choćby RaceDay, gdzie robi się także sporo kilometrów, towarzystwo nie gorsze

I nawet efekty dyskotekowe w postaci dymu :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...