Skocz do zawartości

Zlot Imprez 2021 !


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, -=nikon=- napisał:

To kto wygrał? 

Subaru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2021 o 16:41, Tommi1 napisał:

dla tych co jutro się wybierają i dalej nie wiedzą jaką gumkę zabrać :biglol:

Jeśli ktoś używa to ma dylemat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 12:29, Szkoła Jazdy Subaru napisał:

Zrobicie mocno ponad 100 km! Zapewniam.

Pytanie do uczestników czy organizator się wywiązał z obietnic i zrobiliście mocno ponad 100km? 

Po czasach przejazdów w totalu czyli około 12min żeby osiągnąć dystans 100km średnia prędkości powinna być około 500km/h. Szacun :mrgreen:.

  • Haha 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile komentarz Szymona jest ironiczny, o tyle jest w 100% zasadny. Cena poszła prawie dwukrotnie do góry, organizator przy tym zapewnia, że ponad 100 km będzie zrobione, a patrząc na timing, to znowu było pięć przejazdów.

Może i gratka dla tych, co jeszcze nie byli na Zlocie, ale jak ja byłem już trzy razy i chciałbym wybrać się kolejny, to jestem mocno zniechęcony...

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, rosaskc napisał:

O ile komentarz Szymona jest ironiczny, o tyle jest w 100% zasadny. Cena poszła prawie dwukrotnie do góry, organizator przy tym zapewnia, że ponad 100 km będzie zrobione, a patrząc na timing, to znowu było pięć przejazdów.

Może i gratka dla tych, co jeszcze nie byli na Zlocie, ale jak ja byłem już trzy razy i chciałbym wybrać się kolejny, to jestem mocno zniechęcony...

Ja nie byłem nigdy i patrząc na to że właśnie  jest tylko tyle jazdy za ten prajs nie zamierzam się wybierać.

Zapomniałeś jednak o jednym ten prestiż spotkania tyłu Subaru i to jeszcze na Kielcach jest bezcenny, więc cena w zasadzie promocyjna :P

 

Godzinę temu, Simon WRC napisał:

Pytanie do uczestników czy organizator się wywiązał z obietnic i zrobiliście mocno ponad 100km? 

Po czasach przejazdów w totalu czyli około 12min żeby osiągnąć dystans 100km średnia prędkości powinna być około 500km/h. Szacun :mrgreen:.

Może obietnicą było zrobienie ponad 100km/h :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Dopytajmy czy oprócz przejazdów czasowych ( 5 ) były treningowe  :D 

Właśnie też o tym pomyślałem że może chodziło dystans ponad 100km dla treningu i  zwodów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem w ramach zlotu około 105 km. Przejazdów z pomiarem czasu było 5, a treningowych, w zasadzie, ile kto chciał. Myślę, że jak ktoś jeździł bez przerw na studzenie opon to mógł wykręcić około 130-150 km. Układ był taki, że przejazdy treningowe były na początku zlotu, potem 2 przejazdy z pomiarem. Następnie był ten dwudaniowy obiad, przejazd treningowy i 3 przejazdy z pomiarem czasu po których można było jeszcze pojeździć treningowo do wręczenia nagród. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pan Dziedzic napisał:

Dopytajmy czy oprócz przejazdów czasowych ( 5 ) były treningowe  :D 

Coś tam było treningowo i przed i po "czasówkach"

1 minutę temu, Simon WRC napisał:

Zapewne 2 a to już zmniejsza średnią do osiągalnych 350km/h :biglol:.

tak może do 140 km/h:P:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kowal napisał:

105 km po nitce toru ? ,chyba że doliczyłeś km z powrotu z nitki leśnej na start.

O tototototo, najpewniej tak to liczą. Kasowanie licznika na początku imprezy i potem tak wychodzi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kowal napisał:

105 km po nitce toru ? ,chyba że doliczyłeś km z powrotu z nitki leśnej na start.


Razem z powrotem.

 

35 minut temu, Oktan napisał:

Kasowanie licznika na początku imprezy i potem tak wychodzi.. 

 

Dokładnie tak… raz też zmuszony byłem pojechać zatankować na BP ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2021 o 09:26, Simon WRC napisał:

Pytanie do uczestników czy organizator się wywiązał z obietnic i zrobiliście mocno ponad 100km? 

Po czasach przejazdów w totalu czyli około 12min żeby osiągnąć dystans 100km średnia prędkości powinna być około 500km/h. Szacun :mrgreen:.

Odnośnie przejechanych km podczas zlotu, mi wskoczyło w sumie ok. 150km, a i tak w sesji treningowej odpuściłem 30min jazdy. W tym czasie widziałem, że bywały momenty kiedy kolejki do wjazdu na tor nie było prawie w ogóle, a najczęściej stało kilka aut (1-2min czekania). Kto chciał mógł zrobić wiele km trenigowych + 5 przejazdów na czas, a na koniec "dojechać się" jeszcze przez kilkadziesiąt minut (wtedy tor był prawie pusty).

Czy to jest odpowiedni stosunek, cena do pokonanych km? Chciałbym, żeby było taniej, ale odpowiadając na Twoje pytanie, to naprawdę był czas i możliwości na pokonanie wielu km - większość i tak robi kilka kółek, a potem coś ustawia, oszczędza opony, samochód i koniec końców więcej stoi niż jeździ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...