Jump to content

Subaru Outback USA


EgonEL

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję elektryka/elektronika który wykonałby konwersję z wersji USA na Europę radia, Zamiany stopni Fahrenheita na Celsiuse i założenie gniazda do haka holowniczego.

Jeśli to możliwe to jak najbliżej Łodzi.

Dziękuję, pozdrawiam.

Marcin Ogrodzki.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, lutek34 said:

jakbyś poszukał po forum, to byś znalazł że kolega @bombelllooo ogarnia te tematy.

Ostatnio zastanawiałem się nad swoistym usystematyzowaniem wątków technicznych/pomocy. Może warto byłoby w przypadku każdego modelu, z wartościowych postów - wnoszących coś do tematu - stworzyć zbiór danych dotyczących serwisowania, modyfikacji trochę takie FAQ's. To byłyby takie "przypięte" wątki. Przecież wiele dyskusji technicznych, rozwiązywania problemów, ostatecznie prowadzi do pewnych konluzji i rozwiązań. Dlaczego by ich nie poukładać tak by były czytelne i łatwo dostępne.

Ja wiem, że są cale watki poświecone np.hamulcom w danym modelu...ale mnie idzie o to by z takich wątków wyciągać "samo gęste" i przypinać.

:question:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...