Skocz do zawartości

Legacy IV zamiana panelu klimatyzacji


Kamil2410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szperałem trochę w necie, ale nigdzie nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, czy da się zmienić panel sterowania klimatyzacji taki analogowy, na ten taki automatyczny. I czy dużo z tym roboty, czy bardziej plug & Play?

z takiegoIMG_20210504_184533.jpg.633fb8bdd7395e3f680873f5d07113ac.jpgIMG_20210504_184602.jpg.153b861bb1e1dd724ce872deedb0e23b.jpg

Na taki

(Zdjęcia poglądowe)

Edytowane przez Kamil2410
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kamil2410 zmienił(a) tytuł na Legacy IV zamiana panelu klimatyzacji

Nie tylko mieszcz powietrza jeszcze ten maly sterownik co obok schowka po prawej siedzi, okablowanie.

Zacznij od zdemontowania deski i zobaczysz czego brakuje. Gra nie warta swieczki

Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to działa... Ale dopiero jak się w aucie temperatura ustatkuje i sobie ten sterownik popracuje trochę. Robi jakieś korekty może, czy coś... :biglol: Ja już mam w pamięci, że na początku jazdy manualnie ustawiam co chcę, a po kilkunastu minutach klikam AUTO i zadaję żądaną temperaturą, wtedy można zapomnieć o klimatyzacji, sama sobie radzi. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orear napisał:

Ja już mam w pamięci, że na początku jazdy manualnie ustawiam co chcę, a po kilkunastu minutach klikam AUTO i zadaję żądaną temperaturą, wtedy można zapomnieć o klimatyzacji, sama sobie radzi. ;) 

mam dokładnie tak samo. W Avensis żony, działa to znacznie bardziej intuicyjnie i dmuchawa tak nie szumi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...