Skocz do zawartości

Warszawa - warsztat/serwis Subaru


magnum

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Jakie serwisy znające się na Subaru polecacie w Warszawie/okolicach? Zależy mi na sensownym przejrzeniu auta, żeby zorientowani fachowcy mogli mi zdiagnozować kilka kwestii w zawieszeniu/napędzie. Miło widziane miejsca, gdzie nie zedrą nie wiadomo ile, ale przede wszystkim zależy mi na w miarę trafionej diagnozie, żeby nie wywalać kasy na ślepo. Z góry dzięki B)

Edytowane przez magnum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie polecam bardzo ASO Koper. 
 

Dokładnie każda rzecz jaka mi robili - zrobili źle. Montaż haka - uszkodzili zderzak. Montaż kratki - ukręcili gwint montazowy a cala kratka była luźna. Dodatkowo porysowali boczki bagażnika. Usuwali skrzypienie deski rozdzielczej - nie usuneli.

 

Za kazdym razem jak tam przychodze to mam wrażenie ze komuś przeszkadzam. 
 

Dramat :/ kupilem tam auto, bylem dwa razy i wiecej mam nadzieje nie bede musiał. Mega nie polecam.

Edytowane przez adammind
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2021 o 19:20, adammind napisał:

Dokładnie każda rzecz jaka mi robili - zrobili źle. Montaż haka - uszkodzili zderzak. Montaż kratki - ukręcili gwint montazowy a cala kratka była luźna. Dodatkowo porysowali boczki bagażnika. Usuwali skrzypienie deski rozdzielczej - nie usuneli.

Dlaczego powiela Pan nieprawdę? Zderzak nie został uszkodzony na skutek montażu haka, tłumaczyłem to już w jednym z wątków serwisowych. 

Co do kratki - żaden z gwintów nie został ukręcony. Rozmawiałem dziś z osobą odpowiedzialną za montaż. Jeżeli rzeczywistość ma się inaczej, proszę o zdjęcia. W Pańskim bagażniku widoczne były ślady eksploatacyjne. Sama kratka nie daje żadnych możliwości porysowania wnętrza ponieważ wszystkie newralgiczne miejsca sa zabezpieczone przez producenta ochronną gumą. 

Usuwali ale nie usunęli skrzypienia deski? To można tak? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aflinta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...