Jump to content

Projekt TDI- a ciśnienie w EE20Z

Misiek666-66
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. 

Potrzebuję informacji jakie ciśnienie doładowania powinno być w tych nieszczęsnych ee20z.?!

Potrzebuję tej informacji do dalszych prac ( wersja mocno!!! robocza- porządki i estetyka jak to będzie już mieć wszystkie parametry jezdne;)

16196005286605621939171025904305.jpg

Edited by Misiek666-66

2 minuty temu, Misiek666-66 napisał:

1.9TDI AFN ale... z osprzętem z Subaru (wtryski, pompa CR i ECU I cała reszta z suba )

Ou, mega odważnie zatem. Nie wiem jakie jest doładowanie bazowe, ale nie wykluczone że będzie ono większe od tego jakie jest w TDi, musisz to brać pod uwagę. SBD jest jakie jest, ale osiągi ma niezłe, które nie biorą się znikąd

• Misiek666-66 changed the title to Projekt TDI- a ciśnienie w EE20Z

Widziałem ten artykul i ogłoszenie, ale tam ktoś wstawił 1.9tdi 130KM prawdopodobnie w oryginale, a ja się chciałem "pobawić" tak aby tempomat, ABS , ekonomizer i cała reszta chodziła normalnie(jeśli to możliwe w Subaru TDI) 

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu 21.05.2021 o 19:29, ewemarkam napisał:

Jak postep prac?

Niestety lipa - brak czasu (praca zawodową i budowa), ale jest coś nowego wczoraj "wypierdzialo" mi uszczelkę pod wtryskiem (niby nic nadzwyczajnego) ale wtrysk wygląda jak lufa Rumcajsa- rozpylacz. Zamówiłem nowy(inny) i zobaczymy czy problem będzie się powtarzał.

• Like 1

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Śledzę.
Dużo korowodu z połączeniem z subarową skrzynia? 
Powoli mi kwitnie pomysł na obk z 1.9 i reduktorem.
Turbo mieli skrzynie z reduktorem, a co dopiero klekot ze swoim momentem.

• 2 months later...
W dniu 29.06.2021 o 18:58, ewemarkam napisał:
W dniu 29.06.2021 o 18:51, dostawca napisał:
Śledzę.

Moje nie mieli, a 260kunia i 350niuta to już nie w kij dmuchał na MTkach.

W dniu 29.06.2021 o 18:58, ewemarkam napisał:
W dniu 29.06.2021 o 18:51, dostawca napisał:
Śledzę.

Przecie nikt tego nie potwierdził :P 

Ja tak od początku roku jeżdżę na nalewkach mt 15kg jedna opona i reduktor daje radę. Strzały z dwójki zredukowanej w bagnie były. Wiadomo, na asfalcie się nie kopie sprzęgła, ale normalna jazda nie ma problemów.
Dobra, koniec offtopa, moje doświadczenie i australijczyków mówi, że jak wiesz jak się jeździ to nie piz^nie.

Czekam na odpowiedź autora czy  łączył to z ori skrzynią i czy ma jakieś wskazówki.

• Like 1

• 1 month later...
W dniu 9.09.2021 o 18:33, dostawca napisał:

Ja tak od początku roku jeżdżę na nalewkach mt 15kg jedna opona i reduktor daje radę. Strzały z dwójki zredukowanej w bagnie były. Wiadomo, na asfalcie się nie kopie sprzęgła, ale normalna jazda nie ma problemów.
Dobra, koniec offtopa, moje doświadczenie i australijczyków mówi, że jak wiesz jak się jeździ to nie piz^nie.

Czekam na odpowiedź autora czy  łączył to z ori skrzynią i czy ma jakieś wskazówki.

Sorry -dawno mnie nie było. Temat wygląda tak- skrzynia manualna i tarcza sprzęgła od Subaru (kolo zamachowe i docisk od "Holtzwagena".

Offset 30mm (dwie flansze po 15mm (jedna do silnika VW, a druga do skrzyni biegów Subaru ,obie z ustaloną osią wały korb. Następnie ustawienie pochylenia silnika w komorze i spawanie ich razem. 

• Like 1