Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, chojny napisał:

 

Co dla jednych jest śmietnikiem dla innych może być skarbem. :mrgreen:

 

One man's trash is another man's trasure ...miałem poldolota, wersja przejściówka - akwarium. Na dobrych zimówkach, po śniegu wspaniale mi się tym jeździło. Nawet "scandinavian flick" dało się tym zrobić :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonez to był wyrób samochodopodobny.
Jezdzilem wieloma egzemplarzami z różnych serii i w różnym wieku i każdy był po prostu bardzo zły. Pod kazdym względem.

Albo inaczej: za te same pieniądze nigdy nie mozna było kupić nic gorszego

Ale wizualnie do borewicza sentyment oczywiście mam.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bosman napisał:

Polonez to był wyrób samochodopodobny.
Jezdzilem wieloma egzemplarzami z różnych serii i w różnym wieku i każdy był po prostu bardzo zły. Pod kazdym względem.

Albo inaczej: za te same pieniądze nigdy nie mozna było kupić nic gorszego emoji6.png

Ale wizualnie do borewicza sentyment oczywiście mam.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

Trudno się nie zgodzić...choć mój był dobrze utrzymany.

Wolę natomiast poloneza niż "Malucha". Raz miałem nieprzyjemność powozić i uważam, że ten samochód to było dopiero nieporozumienie...albo najzwyczajniej nie jest to model dla mnie...mam klaustrofobię :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, chociaż trzeba na to patrzeć również przez pryzmat ceny, a Maluch był chyba kilkukrotnie tańszy. Anyway, jedno i drugie już od lat 80tych było strasznym złem, nawet w porównaniu do Lady czy Skody



Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bosman napisał:

Polonez to był wyrób samochodopodobny.
Jezdzilem wieloma egzemplarzami z różnych serii i w różnym wieku i każdy był po prostu bardzo zły. Pod kazdym względem.

Albo inaczej: za te same pieniądze nigdy nie mozna było kupić nic gorszego emoji6.png
 

 

A najlepsze było to ze bez znaczenia czy było to FSO czy FSM nie było nigdy dwóch takich samych egzemplarzy tego samego produktu bo w każdym psuło się cos innego.

Roznica w jedzie czym kolwiek cywilizowanym nawet 15 lat starszym to byl niesamowity przeskok. Ale sentyment oczywiście jest  i czuję sie motoryzacyjnie bogatszy ze miałem możliwość tego doświadczyć. Doceniam bardziej czy możemy jeździć dziśiaj.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Roznica w jedzie czym kolwiek cywilizowanym nawet 15 lat starszym to byl niesamowity przeskok. Ale sentyment oczywiście jest  i czuję sie motoryzacyjnie bogatszy ze miałem możliwość tego doświadczyć. Doceniam bardziej czy możemy jeździć dziśiaj.


Hehe, dokladnie. Żeby nie zapomnieć to do dzisiaj trzymam malucha i krótka przejażdżka raz na jakiś czas po Subaru czy Alfie jest niezłym przeżyciem.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdziGT napisał:

Wesołych Świąt ! Życzę wam i sobie tylko takich prezentów!

 

 

 

 

Z tych wszystkich "potworków" to chyba Lancia 037 to jedyna, którą odważyłbym się poprowadzić...reszta odgryzłaby mi głowę przy mocniejszym dodaniu gazu. A może to dlatego, że trochę jednak boje się podsterowności - za mało mam doświadczenia w tym względzie.

Tak swobodna dygresja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Neutrino33 napisał:

 

Wypchnęli to z jakiegoś pięknego "showroomu" żeby strzelić takie klimatyczne fotki? A całość sponsorował Red Bull?

Fajnie!


 

Nie mam pojęcia ale wyglada obłędnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...