Skocz do zawartości

OBK MY 15-17 Comfort vs Exclusive: zakres regulacji fotela pasażera


bvb

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby (i chciałby :)) mnie oświecić, czy w rzeczonym przedlifcie jest jakaś różnica w zakresie regulacji fotela pasażera? 

 

Chodzi mi głównie o regulację wysokości. W SIP-owej specyfikacji oba ją mają. Jak rozumiem, w Comforcie nie ma elektryki i jest tylko góra-dół, a w Exclusive jest może kołyska, czy próżne nadzieje?

Ściągnąłem instrukcję obsługi ogólnoświatową i tam w ogóle jest tylko przód-tył i kąt oparcia.  

 

 

Edytowane przez bvb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bvb napisał:

Ściągnąłem instrukcję obsługi ogólnoświatową i tam w ogóle jest tylko przód-tył i kąt oparcia.  

W MY 19 jest pełen zakres to znaczy góra - dół plus "kołyska". U kierowcy dodatkowo podparcie lędźwiowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kristofor Dzięki! To daje nadzieję. 

 

Przedliftowcy, pomóżcie :) Szykuję się do poszukiwań i jeśli Exclusive nic nie wnosi do pozycji pasażera z zużytym kręgosłupem, to nie będę przekreślał Comforta. W sumie nawet wolę więcej gumy i brak skóry. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.04.2021 o 13:24, bvb napisał:

@Kristofor Dzięki! To daje nadzieję. 

 

Przedliftowcy, pomóżcie :) Szykuję się do poszukiwań i jeśli Exclusive nic nie wnosi do pozycji pasażera z zużytym kręgosłupem, to nie będę przekreślał Comforta. W sumie nawet wolę więcej gumy i brak skóry. 

 

Exclusive nic nie wnosi w kwestii regulacji fotela kierowcy poza pamięcią ustawień. Fotel pasażera w wersji Comfort regulowany jest manualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 22:16, Kristofor napisał:

W MY 19 jest pełen zakres to znaczy góra - dół plus "kołyska". U kierowcy dodatkowo podparcie lędźwiowe. 

W modelach 15-17 jest identycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 minuty temu, raju napisał:

W modelach 15-17 jest identycznie :)

 

Czyli w Exclusivie pasażer ma regulację wysokości osobno przodu i tyłu. Ale czy ten manualny z Comforta ma w ogóle regulację wysokości? 

Jak się wreszcie namyślę, to się zapewne będę do Ciebie odzywał :) Nie myślałeś o założeniu wypożyczalni, żeby można było kręgosłup poprzymierzać do foteli na dłuższym dystansie? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...