Skocz do zawartości

Mamy Subaru do ożywienia :)


Jackost

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Aga napisał:

Można w ogóle być anonimowym w internecie? Pomijam dark web oczywiście.

;)

 

W Darknecie, wbrew temu co się niektórym wydaje, też się nie jest w pełni anonimowym :)

 

5 minut temu, mz56 napisał:

Natomiast operacje finansowe bym potwierdzał. SMS z numerem do potwierdzenia transakcji.

Ja bym jednak polecał potwierdzanie transakcji za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie bo autoryzację smsami bardzo łatwo obejść klonując kartę SIM. Przypadków, kiedy ludzie potracili w ten sposób setki tysięcy złotych znam aż nadto...

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aga napisał:

Do trzech razy sztuka? ;)

 

Powodzenia :mrgreen:

Masz rację, zrobię jeszcze jedną próbę, ale podejdę go z innej strony :ph34r:

 

Szanowny Panie Kolego @mz56, mając na względzie wspólną Alma Mater jako absolwent kierunku Informatyka polecam serdecznie w internecie używać płatności BLIK. Do centrum rozliczeniowego trafia sześciocyfrowy kod wygenerowany przez aplikację bankową, który jest ważny przez dwie minuty. To wystarczająco dużo na płatność, jak również odpowiednio krótko na permanentne podkradanie danych przy zachowaniu podstawowych środków ostrożności, które niewątpliwie stosujesz. Polecam się zapoznać, sam nie jestem zwolennikiem korzystania z kart w internecie przez dzielenie się danymi, które można użyć ponownie.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą w Radio357 było trochę na ten temat (m.in. rozmowa z Panem Kapitanem - powiedział m.in., że kocha swoje Subaru, bo ono na duszę :thumbup:), więc teraz pewnie będzie już z górki i za chwilę cel zostanie osiągnięty/przekroczony.

 

PS.

Oczywiście też dorzuciłem cegiełkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mz56 napisał:

Dziękuję za informację. Jeszcze mnie troszkę interesuje, chyba z mBanku rozwiązanie z podawaniem kilku liczb z długiego hasła. Np. 5,9,11,19. Czyli druga, czwarta, szósta i szesnasta z hasła.

 

Że niby hasła maskowane?

Po pierwsze, nie mBank tylko np. ING.

Po drugie, hasła maskowane to zły pomysł o czym wiadomo od daaaawna:

https://wampir.mroczna-zaloga.org/archives/1058-hasla-maskowane-znowu.html

 

Po trzecie, znowu off top <_<

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uciąć temat internetowej "anonimowości" to może trzeba najlepiej podjechać osobiście na miejsce parkowania tego Leonka do renowacji i za wycieraczkę cichaczem stówkę umieścić :)
Tak nawiązać do zbiórki chciałem. Choć nieźle idzie, to nie skończona jeszcze :)

Wysłane z mojego CPH2113 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu, w innym wątku proponował em aby pod auspicjami SIP założyć fundację. Byłyby środki na różne akcje.

Wystarczy gdy uczestnicy TF a naeet ich część przeznaczyli 1% z PIT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką fundacja mogłaby wszystkie subaraczki ponad 300tyś km dofinansowywać. Kto ma więcej niż ten ze zbiórki na liczniku?b8ca0d98fff71d8a05aafbfcea9dbb95.jpg

Wysłane z mojego CPH2113 przy użyciu Tapatalka


Mieć więcej niż 300k to nie problem, mieć 300k na oryginalnym silniku bez remontu blachuy to już może być wyzwanie. :biglol:

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wpis nie dotyczył zbiórki jako takiej. Pójdzie pocztą. Chodzi mi tylko o nonszalancję w pisaniu programów. Jako stary dziad, wychowany jeszcze na Fortranie, nie dopuszczam możliwości popełnienia błędu przez informatyka. Anonimowo i podaj nazwisko jest takim klasycznym przykładem. Fortran działa do dzisiaj ! Pozdrawiam Panią Koleżankę i bez urazy :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Dziedzic to chyba smali cholewy do Pani administrator ? :ok: Szkoda. W piątek przechodzę na emeryturę. Jestem lekko zazdrosny, ale się już nie nadaję :th_dash:. Pozdrawiam Was.

Zobaczyłem, co zrobił mój licznik prądu po tym mailu !!! Zgroza !!!  :wub: !

Edytowane przez mz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...