Skocz do zawartości

Mamy Subaru do ożywienia :)


Jackost

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam wszystkich!

Na fajny temacik się natknąłem. Toteż się dzielę.

Mamy Powstańca z zacnym Subarakiem - trzeba pomóc !!!

Pozdrawiam.

 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/pomozmy-wyremontowac-subaru-powstanca-warszawskiego-ruszyla-zrzutka/ntxc021

 

Wysłane z mojego CPH2113 przy użyciu Tapatalka

 

[edycja moderatora]

Link do akcji zbierania pieniędzy:

https://zrzutka.pl/956wvs

[/edycja moderatora]

 

Edytowane przez aflinta
Dodano link do akcji zbierania pieniędzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega@kaszlarz mógłby coś pomóc od strony technicznej, bo też męczy Leone.

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2021 o 11:45, Jackost napisał:

Dzięki każde wsparcie cenne. Na razie 20300 PLN zebrane, ale do celu 75000pln jeszcze daleko :( Pozdrawiam!
 

 

Już jest 29640 :) Akcja nabiera tempa, na pewno również dzięki postowi Subaru Polska na FB. Nie martw się, zaraz będzie, ile trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ! Moja córka tak robi. Ale niechęć do internetu u mnie przeważa. Numer karty kredytowej pozostanie. Jeżeli widzę takie ruchy, to od razu odpuszczam. Ale ja mam 65 lat ! Stary, nieufny dziad ! Całe życie skazany na komputery i ich możliwości.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te Pay Pal i inne metody troszkę mnie przerastają. Ostatnie lata poświęciłem na to, by być na bieżąco z technologiami telewizyjnymi. SDI wypierana przez IP. Pani Moderator, jeżeli Pani nie widzi problemów starego dziada skoncentrowanego na zupełnie innym polu, to trudno. Moim zadaniem jest aby Pani miała możliwość oglądania telewizji satelitarnej, kablowej, naziemnej i internetowej. Uwaga o debilnej stronie, świadczy tylko o akceptowaniu przez Panią olewactwa w pisaniu aplikacji. Przepraszam, że lekko się unoszę, ale Pani komentarz na mój temat "narzekanie dla samego narzekania" jest bez sensu. Ja, w przeciwieństwie do Pani, nie mogę dopuścić żadnego błędu, bo reperkusje idą w miliony złotych.

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam.
Albo wpłacam i wspieram albo nic nie robię. W każdym razie po co komentować w każdym przypadku. Czy się pochwalę tym że wsparłem czy nie. Co kogo kogo to obchodzi. Mam wrażenie że wątek powinien być zablokowany zaraz pod pierwszym postem.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mz56 napisał:

Niestety te Pay Pal i inne metody troszkę mnie przerastają. Ostatnie lata poświęciłem na to, by być na bieżąco z technologiami telewizyjnymi. SDI wypierana przez IP. Pani Moderator, jeżeli Pani nie widzi problemów starego dziada skoncentrowanego na zupełnie innym polu, to trudno. Moim zadaniem jest aby Pani miała możliwość oglądania telewizji satelitarnej, kablowej, naziemnej i internetowej. Uwaga o debilnej stronie, świadczy tylko o akceptowaniu przez Panią olewactwa w pisaniu aplikacji. Przepraszam, że lekko się unoszę, ale Pani komentarz na mój temat "narzekanie dla samego narzekania" jest bez sensu. Ja, w przeciwieństwie do Pani, nie mogę dopuścić żadnego błędu, bo reperkusje idą w miliony złotych.

Prawie w ogóle nie oglądam telewizji, niemniej dziękuję :)

 

Ogarnięcie wpłaty blikiem jest dziecinnie proste. Oczywiście, można nie wpłacić i narzekać na sposób organizacji zbiórki. Zbiórki internetowe zawsze są tak organizowane. Z kilku oczywistych względów. Ta strona to nic nowego w każdym razie. 

 

Anonimowo to można dać komuś 5 zł pod Lidlem ;)

 

A może lepiej nie wpłacić i przemilczeć?

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna koleżanko. Mam za sobą zapory, antywirusy, cuda ! Polsat. Zmusiłaś mnie do odetkania. Całe to g... tylko próbuje ochronić mnie przed przewałem. Być może jestem przeczulony, ale na "anonimowo" i podaj nazwisko reaguję wręcz chorobliwie. Jak mam 50 haków dziennie, to czuję się nieswojo lub walczę z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...