Skocz do zawartości

Forester SH opłacalność wymiany radia na wersję ze zmieniarką i SRS Sound


maciuo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam w SH podstawowe radio bez zmieniarki. Z tego co widzę można sobie dokupić tanio bo za 50-100 PLN wersję ze zmieniarką i dodatkowym oznaczeniem SRS Sound. 

Gra to chociaż trochę lepiej niż podstawa. Porównywał ktoś a może już ktoś zmieniał. Niby kasa nieduża ale czy będzie jakiś efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem temat poprawy audio w SH.

Zaczałbym od solidnego wygłuszenia przednich drzwi, bo Subaru "zapomniało" ;) popukaj w drzwi przed i po, to uslyszysz o czym mowie ;) juz wtedy bas sie poprawi.

Forek SH ogolnie jest totalnie pozbawiony wygluszenia. Ja mialem zrobione wszystkie drzwi, wszystkie słupki, podszybie, cały bagażnik, nadkola... było lepiej.

Co do radia, to na przestrzeni 13 lat zabawy z marką, zmieniałem radia za każdym razem, bo seryjne (bez znaczenia czy z napisem 6cd, czy srs, czy kenwood, czy clarion) kompletnie nie graja. Za 200zl mozna kupic juz uzywke Alpine czy cokolwiek innego, sensownego... do tego jak wyzej poprawa wygłuszenia i zaczyna jakoś grać.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dominikd napisał:

Przerabialem temat poprawy audio w SH.

Zaczałbym od solidnego wygłuszenia przednich drzwi, bo Subaru "zapomniało" ;) popukaj w drzwi przed i po, to uslyszysz o czym mowie ;) juz wtedy bas sie poprawi.

Forek SH ogolnie jest totalnie pozbawiony wygluszenia. Ja mialem zrobione wszystkie drzwi, wszystkie słupki, podszybie, cały bagażnik, nadkola... było lepiej.

Co do radia, to na przestrzeni 13 lat zabawy z marką, zmieniałem radia za każdym razem, bo seryjne (bez znaczenia czy z napisem 6cd, czy srs, czy kenwood, czy clarion) kompletnie nie graja. Za 200zl mozna kupic juz uzywke Alpine czy cokolwiek innego, sensownego... do tego jak wyzej poprawa wygłuszenia i zaczyna jakoś grać.

 

 

Co do wygłuszenia, potwierdzam nie tylko dlatego, że swój SG wygłuszyłem, ale miałem przyjemność jechać tym SH, które wygłuszył Dominik (przy okazji Forek ma się świetnie :) i daje masę frajdy nowym właścicielom). Kawał dobrej roboty. Oprócz audio, w aucie jest dużo ciszej, drzwi przyjemnie się zamykają... same plusy. Polecam takie rozwiązanie. 

Edytowane przez Mike-m
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja tez wygłuszam każde swoje subaru rzekłbym ze z przyzwyczajenia. W SH i tak jest ciszej niż we wcześniejszym SG. Co do blachy to zgadza się- cienka jak dupa węża. Na słuch to taka cienka jest tylko w mitsubishi. Nawet honda i toyota sąsiadów nie brzmi tak puszkowato jak się puknie w cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja tez wygłuszam każde swoje subaru rzekłbym ze z przyzwyczajenia. W SH i tak jest ciszej niż we wcześniejszym SG. Co do blachy to zgadza się- cienka jak dupa węża. Na słuch to taka cienka jest tylko w mitsubishi. Nawet honda i toyota sąsiadów nie brzmi tak puszkowato jak się puknie w cokolwiek.

o to to ;) tzw "konserwa"


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...