Skocz do zawartości

szukam blacharza w Krakowie


beben

Rekomendowane odpowiedzi

szukam namiarów na konkretnego blacharza w Krakowie, a właściwie lekko pod (cos mi chodzi po głowie ze to miejscowosc zielonka była, ale niekoniecznie). Kiedys były juz podawane jego dane, sam chyba nawet to zrobiłem :mrgreen: , ale straciłem komórkę w zwiazku z tym i kontakt. Zakład prowadzi ojciec z synem i podobno naprawiają tam rajdówki niektórzy krakowcy rajdowcy, jesli wiecie o kogo chodzi to potrzebuje pilnie na wczoraj jakis nr telefonu.

 

szukajka wypluła kilka tematów ale namiaru nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz patrzyłem na pf, ale nie moge skojarzyc nazwiska tego faceta. Szukam konkretnej osoby. Jak robiłem u niego samochód siostry 2 lata temu, wiem ze wisiało sporo plakatów z rajdówkami z autografami, a na podnosniku była impreza chyba Oleksowicza alno Bełtowskiego. Moze ktos skojarzy o kogo mi chodzi. Z wyswitlonych najbardziej pasuje mi krawczyk. Była juz o nim mowa na forum wiec licze ze ktos bedzie miał namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien, byłem tam ze dwa razy 2 lata temu Pamietam ze były dwa garaze na 2 samochody kazdy naprzeciw siebie, jeden połączony z niewielkim biurem. Szukam konkretnie tego faceta bo zaimponował mi fachowością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben_WRC, to co napisałeś o tym majstrze (że rajdowe fury naprawia i jest taki ach i ech) pasuje mi opisem do jednego miejsca w Krakowie. Zgłoś się do Alexa - on Ci da namiary na tą fachową instytucję ... mam nadzieję że to ta sama o którą Ci chodzi.

 

pozdr.

Śmiech'u

P.S. czyżby Ci się coś niedobrego na wyjeździe przytrafiło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...