Skocz do zawartości

Wersja US, które części EU?


kvgth

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.04.2021 o 08:53, lutek34 napisał:

partsouq.com

Dzięki. Próbuję znaleźć pasek wielorowkowy do mojego 2010 OBK 2.5 Limited US, na amerykańskich stronach z częściami widzę, że kod części to 809221140. Po tym numerze nie mogę znaleźć niczego w jakimkolwiek polskim sklepie. Skąd mogę wiedzieć czy wersja EU nie będzie tutaj pasować? Przykładowo na pierwszej lepszej stronie (https://www.czesciauto24.pl/bosch/707369) widzę, że powinien pasować modelowo do mojego. Jest gdzieś jakiś wykaz, które części się różnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lutek34 napisał:

nie wiem w czym problem, mnie tam znajduje że pasek OEM 809221140 to 6PK1653, szukaj po tym oznaczeniu

Dzięki, to wyglada na ten model, ale gdzie to znalazłeś? Bo mi na partsouq w ogóle nie pokazuje paska wielorowkowego po wpisaniu numeru VIN, a po wpisaniu tego numeru części (OEM) niczego nie znajduje. Dla pozostałych części nie widzę numerów zamienników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowi, mam ponownie problem, tym razem z tulejami dyfra tylnego i mocowania wahaczy wzdłużnych tylnych. W jednym warsztacie powiedzieli mi, że w wersji US są inne (ale nie mogą ich dostać), a w drugim, że EU i US to to samo. Ktoś kojarzy? Zakładać śmiało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...