Skocz do zawartości

Forester III / SH: krótszy (lepszy) magiel? (maglownica, forek, krótka, przełożenia)


JKmotors

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, szukałem, ale nic nie znalazłem. Padł mi magiel w Forku 3 (2.0 benzyna, 2009 rok). Ma spore luzy bo jeździł dużo po kamieniach i leśnych ścieżkach.

 

I teraz pytanie, czy pasuje coś innego? Jakiś magiel z... Forka XT? WRX, albo STI? W którymś modelu były lepsze magle (krótsze, inne przełożenia)?

 

Bo generalnie jak trzeba go robić, to może go już wymienić na coś fajniejszego? Wiecie może jak się ma sprawa mocowań, przełożeń, itd?

Swego czasu sporo osób rzucało się na magle STI do WRX-ów, więc może jest podobny patent na Forka? Może turbo miał inne przełożenia?

 

Czy gra nie warta świeczki, oddać go do renowacji obecny i się cieszyć? :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JKmotors napisał:

Nikt nic, bo magiel stuka i pora działać? :)

 

Jacek

 

Działać, działać.  Ja odebrałem auto po regeneracji przekładni i jakoś dziwnie wspomaganie mi działa. W lewo kierownica kręci się wyczuwalnie lżej niż w prawo. Generalnie mam wrażenie, że po tej regeneracji auto ma za silne wspomaganie.  Musze jechać do gościa na dopieszczenie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 14:03, Valdes73 napisał:

Działać, działać.  Ja odebrałem auto po regeneracji przekładni i jakoś dziwnie wspomaganie mi działa. W lewo kierownica kręci się wyczuwalnie lżej niż w prawo. Generalnie mam wrażenie, że po tej regeneracji auto ma za silne wspomaganie.  Musze jechać do gościa na dopieszczenie tematu.

OK, powodzenia w takim razie. A wiesz może, czy Forki mają regulację na śrubie, czy nie? Może ktos policzył za regenerację, a tak naprawde przekręcił kilka razy śrubę od napinania i... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...