Skocz do zawartości

Po wymianie ECU Impreza GD STI wersja USA


Damian Szeląg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!!!

Wiem .. temat wałkowany.... Potrzebny Pan Magik, który sprawi, że moja Imprezka zacznie jeździć. Spalił się komputer. Przestała działać elektroniczna przepustnica. Chciałem założyć coś z Ecumastera, ale wielokrotnie usłyszałem, że to bardzo zły pomysł, że się nie da.... więc zacząłem szukać identycznego ECU. Kupiłem nowy, używany... Teraz wszystko działa... Prawie wszystko.... Wywalił błąd immobilizera i nie da się uruchomić auta... Ktoś już pisał, że trzeba dokodować immo do komputera itd, itd. Nie oczekuję porad co zrobić, a proszę o wskazanie konkretnego Pana Magika, co uczyni to, o czym proszę na wstępie. Najlepiej kogoś z Dolnośląskiego coby było blisko... Ale jak będzie trzeba pojechać w Polskę, to też nie problem.Komputer CJ 22611AM410 Denso. Był inny na Ebayu razem z kluczykiem i immo, ale nie wykazałem się refleksem i się sprzedał, więc kupiłem samo ECU.  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za info... tylko jest jeszcze inny problem... wywalało mi bezpieczniki, więc rozkopałem całą instalację z otuliny i kabelek po kabelku sprawdzałem czy nie ma załamań, obdartej izolacji, więc jak ASO się za to weźmie, to jeszcze wymienią mi całą instalację, a to może być droższe od samochodu :))) dlatego szukam Pana Mistrza Elektronicznej Magii :)))  . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...