Jump to content

Alarm w Outbacku

filester
 Share

Recommended Posts

Witam, mam mały problem z alarmem w Outacku. Jest założony alarm QX 007 Extreme. Cały czas jednak świeci się dioda kontrolna. Wywnioskowałem, że jest on w funkcji serwisowej. Pytanie jak przywrócić go do życia? W instrukcji jest napisane aby przekręcić stacyjkę na ON i wcisnąć przycisk wyłącznika. Kombinowałem jednak wszystkimi przyciskami na pilocie i nie działa. Zastanawiam się więc czy "wcisnąć przycisk wyłącznika" nie oznacza, że trzeba wcisnąć coś innego? Bo w innych miejscach w instrukcji jest opisane np. "wcisnąć przycisk pilota nr 1" jeśli chodzi o przyciski pilota :???:

aflinta, samochód kupiony dwa dni temu a poprzedni właściciel nie wyglądał na takiego, który widział by co i gdzie jest. Czy można do tego jakoś dojść po numerze alarmu? Był montowany w SIP w Krakowie kilka lat temu. Czy trzeba wybebeszać auto i szukać wyłącznika?

Jezeli byl montowany w salonie w SIP, to niewykluczone ze bedizesz sie musial zwrocic do nich i zapytac, gdzie ukrywali wlaczniki serwisowe- jeezli montowali je seryjnie. Niewykluczone ze bedizesz sie musial do nich przejechac bo watpie ze przez telefon podadza tak w ciemno. Z racji dalszej tresci o mozliwosci umieszczenia wlacznika serwisowego wysylam Ci PW- nie kazdy musi przeciez wiedizec :mrgreen:

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...