Skocz do zawartości

maglownica regeneracja


kropi68

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Mam problem w imprezie GH MY'09  z cieknącą maglownicą i chciałbym ją zregenerować. 

Poszukuję zakładu (warsztatu) który wykona usługę regeneracji najlepiej w woj. śląskim.

Czy posiadacie namiary na sprawdzony warsztat? Z góry dziękuję za jakikolwiek odzew.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kropi68 napisał:

Dzień dobry,

Mam problem w imprezie GH MY'09  z cieknącą maglownicą i chciałbym ją zregenerować. 

Poszukuję zakładu (warsztatu) który wykona usługę regeneracji najlepiej w woj. śląskim.

Czy posiadacie namiary na sprawdzony warsztat? Z góry dziękuję za jakikolwiek odzew.

Pozdrawiam. 

Może być drogo, jeśli wycieki są od góry od wałka ( najczęściej niestety ) nie występuję fabryczny zestaw naprawczy ( oringi i simmering) tylko z całym wałkiem który kosztuje ok 1800zł 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w zamienniku na razie nie mam wycieków.

Potrzebny jest numer agregatu aby mieć 100 pewności.

u mnie rurki stalowe się nie odkręciły od przekładni i w takim wypadku aby wyjąć główkę przekładni trzeba się trochę namęczyć. aby kierownica teoretycznie się nie przestawiła trzeba zrobić znak na korpusie główki i na wałku.

Jeśli wymieniasz same uszczelniacze w główce to pasuje wymienić góra dół 2x. operacja nie należy do najtrudniejszych

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to albo lepszy cwaniak, albo tak poszly ceny. ja z 5 lat temu za sama regenrecja zaplacilem chyba 600 albo 800. mont/demont to max 500 powinien kosztowac wg mnie, geometria do 200, wiec tak pol tego co piszesz wg mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...