Jump to content

Wsparcie dla języka polskiego

Toshi

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

Mój pierwszy post więc z góry przepraszam jeśli temat był maglowany setki razy. 

Czy wiadomo cokolwiek na temat wprowadzenia wsparcia dla języka polskiego?

Od niedawna jestem posiadaczem Forestera i jestem bardzo zawiedziony brakiem oczywistych tematów. Spalaniem w hybrydzie też, ale to odrębny temat. 

Ja zawsze wspieram język polski. I wielu innych też.

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :P

A na poważnie, w żony SJ audio/navi/komp jest po polsku... Chyba że chodzi o komendy głosowe, tych nie ma. Ale nawet po angielsku działają średnio. Dopóki Subaru nie zacznie montować sprzętu które będzie się opierać na silniku google, to czarno to widzę.  A raczej nie zacznie. Pozostaje wymiana audio na androida, mam w moim i jestem zadowolony. Rozpoznaje nawet komendy w rodzaju " plej tchórze baj dezerter on spotifaj" ;) 

I oczywiście polecam wątek:

Edited by jacekw
o jeden przecinek za dużo ;p

Kaliber44, szanuję bardzo!

Czyli rozumiem, że jedyną opcją wprowadzenia komend głosowych po polsku będzie wymiana radia na coś opartego na silniku Google. Czy są przykłady urządzeń, które dobrze sprawdziły się we współpracy z Leśnikiem? Czego używasz Jacek?

W SG mam joyinga 2 DIN i moje potrzeby muzyczno/nawigacyjno/telefoniczne zaspokaja w 100%. Chyba mają też coś dedykowanego dla nowszych forków, bo tam standardowe nie wejdzie. Żonę namawiam, żeby sobie zmieniła w SJ, ale się opiera ;) 

Duża dyskusja była w wątku poniżej, ale nie widziałem jeszcze, żeby ktoś montował androida do najnowszej generacji Forestera. Możesz przetrzeć szlaki!