Skocz do zawartości

Tribeca 2008 zmiana USA na eu


RAFAŁ B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich grupowiczow, na początku się przywitam,problem z jakim się do was zwracam dotyczy auta subaru tribeca w10, rok produkcji 2007 modelowo 2008,189 albo 190 kw,model USA. Z uwagi na to że wszystko tam jest nie po naszemu,mile,galony etc postanowiłem zakupić wszystkie zabawki od modelu eu i przełożyć,światła tez usa,brak tylnego przeciw mgielnego jak to w USA,oczywiście wszystkie zabawki do tej przeróbki tez mam w planach zakupić,moje pytanie brzmi czy jak będę miał wszystkie te osprzęty typu zegary, wyswietlacz z navi, panel klimy od eu,cała wiązkę elektryczną, moduły itp to po przełożeniu tego wszystkiego będzie wszystko hulać jak powinno czyli po eu czy zmiana nie odniesie zamierzonego celu i dalej będzie USA ,czy to wszystko co napisałem wystarczy czy będę prócz tego coś potrzebował? Czy immobiliser będzie miał coś wspólnego z unieruchomieniem auta jak nie dotykam komputera ani nic od immo, jak to wygląda z technicznej strony,zmieniam lampy zderzak,cały srodek-zegary ,itp jak wspominałem.

Screenshot_20210203-210205_OTOMOTO.jpg

Edytowane przez RAFAŁ B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

I jak ogarnąłeś temat??? Ja mam ten sam zamiar. Mam wersje USA z 2006 roku i zaczynam od radia i wyświetlacza, następnie temperatura na pokrętłach i licznik. Mam już radio, wyświetlacz, panel klimy i zegary. Zegary u elekrtyka aby przegrał IMMO i przebieg, wyświetlacz przełożony i działa z radiem mam problem techniczny bo przysło z niesprawnym CD, a panel klimy bez różnicy czyli nadal pokazuje nie w celciuszach. Wie ktos gdzie jest zapisana temperatura w klimatroniku??? Ewentualnie który komputerek za to odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ogarnąłem spolszczenie TRIBEKI. Aby mieć stopnie celciusza na klimatyzacji i km na liczniku trzeba zmienić licznik na EU. W liczniku jest zapisana informacja o wskazaniach temperatury na klimatroniku. Trzeba tylko odczytać kody kluczy z IMMO z licznika USA i przerzucić je do licznika EU. Aby na wyświetlaczu nawigacji mieć wszystko w KM i L/100km. i stopniach C. trzeba wyświetlacz wymienić. Zostaje radio które równierz trzeba wymienić na EU. Taki zestaw ( radio, wyświetlacz i licznik) można kupić za nieco ponad 1150 zł.  Licznik 450 zł, wyświetlacz 400 zł, radio 300 zł. Mam tylko problem z wyświetlaczem navi bo miał martwe pixele na wyświetlaczu i po zmianie samego wyświetlacza z dotykiem przestały działać przyciski pod wyświetlaczem. Jeszcze tego nie ogarnąłem ale problem na pewno lezy w samym wyświetlaczu bo zanim rozebrałem wyświetlacz wszytko działało i pokazywało spalanie i przejechany dystans w KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...