Skocz do zawartości

jakie opony? Skończyły mi się dwie opony


yorey

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś obiło mi się o uszy, że powinny być wszystkie 4 takie same - czy macie jakąś wiedzę tudzież doświadczenie w tym zakresie? Rozumiem, że rozmiar musi być taki sam, ale bieżnik?? Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na różną przyczepność oraz różną charakterystyką różnych opon sugerowałbym 4 identyczne co do rozmiaru jak i modelu. W jaki sposób skończyły się Ci dwie opony tylko? Nie robisz zalecanej co 10 tys km przekładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opony wytrzymują 10 tyś km :?: :?: :?:

 

Przez grzeczność, nie powiem, który upalacz jeździ 2 sezon na tych samych gumach :cool:

 

:twisted::mrgreen:

 

Eee tam, jesienią założone tylko na chwilę (na chwile przed zimówkami), a teraz już czekają nowe, więc jakie tam dwa sezony :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma sens stosowanie opon typu 4x4, touring, czy inne takie czy też to bez sensu i kupić zwykłe opony? Dodam, że zamierzam jeździć 99% po asfalcie.

Ewentualnie czy macie jakieś ulubione typy opon sprawdzonych na subaru i godnych polecenia?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci tylko odradzić BF Goodrich T/A Macadam - Teraz mam Dunlop Grantrek ST1 - ale dopiero od wczoraj - więc brak opini. Co do wymiany tylko 2 opon - to też odradzam - raz popełniłem ten błąd - a doprowadziło to do tego że teraz wymieniłem wszytstkie 4 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...