Skocz do zawartości

Hamulce WRX STI 2018r - jaka alternatywa dla ASO ??


gpson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Pytanie do właścicieli ostatniego wypustu WRX STI w PL - jakie tarcze i klocki polecacie jako alternatywę do tych ofertowanych przez ASO?? 

Ostatnio na przeglądzie zostałem poinformowany że muszę się przygotować na wymianę tarcz i klocków na przodzie - koszt. 10k PLN :o za jedną oś delikatnie mówiąc mnie zaskoczył...

 

Z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gpson napisał:

Ostatnio na przeglądzie zostałem poinformowany że muszę się przygotować na wymianę tarcz i klocków na przodzie - koszt. 10k PLN

Ile ma najechane ten samochód? masz jakieś problemy z hamulcami, bicie, ściąganie? Może samemu sprawdź jaką masz grubość tarcz i ile klocka zostało, no chyba że swędzi Cię 5k PLN, to wymieniaj na pałę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawels1 napisał:

tansze to one chyba niewiele beda

 

Tańsze są wyraźnie... Cena ok. 1000 zł za sztukę. W serwisie za 2 tarcze na przód ponad 6k...

 

5 godzin temu, lutek34 napisał:

Ile ma najechane ten samochód? masz jakieś problemy z hamulcami, bicie, ściąganie? Może samemu sprawdź jaką masz grubość tarcz i ile klocka zostało, no chyba że swędzi Cię 5k PLN, to wymieniaj na pałę.

niecałe 45 tys. km - z hamulcami nic się nie dzieje - oczywiście sprawdzę jeszcze ich stan poza ASO natomiast tak czy inaczej chcę zrobić rozeznanie w temacie polecanych wariantów cenowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DBA (lite) przod i tył 3200 PLN, klocki przód (ds 2500) +- 1,2 k PLN... klocki tył około rok temu tylko oem...

Teraz jest dużo klocków szczególnie na przód. Dużo Hawkow jest ale niestety w juesej. No i sa jeszcze Pagid'y i Endless'y ale to już jest "droga półka".

W razie pytań służę radą, robiłem swap w swoim to trochę wiedzy liznołem...

 

BDW.

Sa firmy w PL co robią tarcze na zamówienie zarówno lite jak i skręcane  Z wiadomych względów nie umieszczam tu nazwy ale w razie co to wiesz do kogo się odezwać po szczegóły.

 

 

Edytowane przez Tommi1
Update ceny
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wysyłają do polski?? sprawdzałeś? korzystałeś z usług? czy tylko znalazłeś w necie?
Wysyłają do PL, ale to droga opcja, bo $270. Taniej wysłać na adres firmy pośredniczącej w US i oni wyślą drogą morską za około $80.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lutek34 napisał:

Wysyłają do PL, ale to droga opcja, bo $270. Taniej wysłać na adres firmy pośredniczącej w US i oni wyślą drogą morską za około $80.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

ok, spoko. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...