Skocz do zawartości

ZAPRASZAM DO PLATINIUM 11.08.2007


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szanowni,

pozdrowionka dla wszystkich forumowiczow z ktorymi 5tke przybilem :arrow:

Przemeq, Lemon Prince, Siela, Adam !

WIELKIE DZIEKI DLA ADAMA KTORY URATOWAL IMPREZKE ORGANIZUJAC PRZEJSCIOWKE Z MALEGO JACKA NA DUZY. DZIEKI NIEMU SLUCHWKI

ZACZELY WSPOLPRACOWAC z DJ :twisted:

Duzo klopotow technicznych, troche zabawy z naglosnieniem, sterownikami do swiatel ktore ktos zalal drinem :mrgreen:

 

CU all next time!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla wszystkich forumowiczow z ktorymi 5tke przybilem

 

Booyaka! Mówiąc bardzo szczerze szedłem tam z pewną taką nieśmiałością - bo a nuż by się okazało, że grasz - powiedzmy - tak sobie i potem na forum trzeba byłoby wydawać dyplomatyczne opinie w stylu "fajnie było", "było ok", czy takie tam :mrgreen:. Ale zagrałeś super, taki klasyczny, klubowy house + wokal tej laski - esktra. W ogóle ogarniasz Chłopaku. A mówię to ja, klubowy dinozaur, który już któreś pokolenie DJ-ów ocenia i to bardzo krytycznie, bom koneserem house'u jest. O. :cool: :)

 

No i oczywiście booyaka dla Lemona i Sieli. Adama jakoś nie wypatrzyłem... Ale też pozdrawiam 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnosc po mojej stronie ziom :wink:

Zaluje tylko ze sprzet na chwile wysiadl , bo to wybilo troche

ludzi z rytmu.

Najlepsze byly laski ktore jak padl sprzet podchodzily pod djke i nawijaly do mojej damy zeby powiedziala Djowi ze jest bardzo cicho i zebym muzyke podglosnil :mrgreen::mrgreen:

 

Od jakiegos czasu mysle o reaktywacji mojej kapeli wiec moze za jakis czas zaprosze nie na secik DJki a na koncercik :twisted::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grac rozkręciłeś imprezkę, DJ przed Tobą zaczął smęcić (mnie rozbujał kawalek jacksona- don't stop till you get enough (który notabene Ty później puściłeś drugi raz w innym remiksie :wink:)

przemeq, sielson fajnie, że wpadliście, ale później gdzieś się zaszyliście :razz:

adam. widziałem jak przeciskasz się przez salę, niestety później również nie mogłem Cię znaleźć

serdeczne pozdrowienia dla Gracowej, z która chwilkę porozmawiałem :smile:

 

do zobaczenia następnym razem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...