Jump to content

Kierowca rajdowy z... Sędziszowa Małopolskiego? Czyli o Harvesterze

Recommended Posts

2 godziny temu, beben napisał:

muszę kiedyś tam wybrać !!! W końcu jakaś nawierzchnia na której nie trzeba jechać na taś taś i można polatać bokami w zgodzie ze stoperem :mrgreen:

Nooo bęben.... :D Ty dopiero co się zachwycałeś jazdą między drzewami, a taka jazda po szutrze to jest znowu kolejna nowa galaktyka ;) Obiecuję, nigdy Cię przecież nie okłamałem :)

• Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzień dobry, podtrzymując forumową tradycję pragnę założyć nowy wątek o dosyć charakterystycznym tytule   Dobrze pamiętam jak sam śledziłem (i wciąż śledzę) poczynania rajdowe Gacka555 w podobnym t

Zapraszam do obejrzenia krótkiego videoclipu z ostatnich testów. Dla mnie film jest petarda! Jestem pewny, że Wam też się spodoba

No dobrze, to dzisiaj zapominamy na chwilę o historii i skupiamy się na wydarzeniach bieżących  Prezentuję klip video z naszych pierwszych testów N14. Może jutro jakiś onboardzik ? --> 

Posted Images

Zapraszam do obejrzenia krótkiego videoclipu z ostatnich testów. Dla mnie film jest petarda! Jestem pewny, że Wam też się spodoba :)

• Like 12
  • Upvote 5

Oooo, Panie... Widać, że to już dawno nie czasy pojeżdżafffek. :mrgreen:

• Thanks 1
15 godzin temu, jpol napisał:

Oooo, Panie... Widać, że to już dawno nie czasy pojeżdżafffek. :mrgreen:

Troche się porobiło no nie? ;)

Czadzik - prawie jak u Verta

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W dniu 20.03.2021 o 21:33, Harvester napisał:

Super fota!! Nie widziałem jej chyba nigdy :) Dzięki!

@Harvester bardzo się wtedy ucieszyłeś i powiedziałeś, że to Twoja pierwsza flaga kibicowska :thumbup:

1 minutę temu, szubaru napisał:

@Harvester bardzo się wtedy ucieszyłeś i powiedziałeś, że to Twoja pierwsza flaga kibicowska :thumbup:

Funkcjonowała ona chyba do 2019 roku :)

jeszcze w 2020 ta amatorska namalowana sprayem funkcjonowała ( spoczywa w garażu :) ) a potem zamówiłem profesjonalną :)

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 użytkowników, w tym Jacek Pryczek, Marek Kluszczyński i Jerzy Szuba

• Like 1

Drodzy! Zapraszam Was do obejrzenia krótkiej relacji z organizowanych przeze mnie zawodów Race Day. W materiale zobaczycie czym się zajmuję poza rajdami, a jest to moim zdaniem ciekawe :)
Premiera za 30 minut - zapraszam!

• Like 1
  • Upvote 4

Jeden z pewnie wielu młodych fanów motoryzacji i Subaru Historic Rally Team. Antek lat 4:)

ŚWIDNICA 2019

20190427_154646.jpg

• Like 3

@adek101 pozdrawiam serdecznie!! Wbijcie kiedyś pod namiot, niech młody dotknie sobie rajdówki czy usiądzie w środku :)

Tymczasem zapraszam na kolejny odcinek z serii: "Rajd oczami zawodnika, w roli kibica". Tym razem pojechaliśmy na 3. Głubczyce Rally, drugą rundę Tarmac Masters. Premiera dzisiaj o 18:00.

• Like 2
  • Upvote 4

Pozdr od mojego znajomego :)

Screenshot_20210512-202731_Messenger.jpg