Jump to content

Kierowca rajdowy z... Sędziszowa Małopolskiego? Czyli o Harvesterze

Harvester
 Share

Recommended Posts

@Harvester  - kojarzę Cię z forum odkąd na nim jestem (a jestem też już 13 lat) i dopiero dziś się dowiedziałem że Ty to TY :)

Sukcesów życzę i obserwuję dalsze poczynania!

Edited by kornik
.

5 minut temu, kornik napisał:

@Harvester  - kojarzę Cię z forum odkąd na nim jestem (a jestem też już 13 lat) i dopiero dziś się dowiedziałem że Ty to TY :)

Sukcesów życzę i obserwuję dalsze poczynania!

Ja dokładnie tak samo ;). Jestem na Forum od 13 lat, pamiętam Harviego z OBK na wydmach, ale że to ten @Harvester to Pryczek, wstyd się przyznać, dowiedziałem się dzisiaj :facepalm:. Wielu sukcesów i powodzenia Ci życzę !!! :thumbup:

14 godzin temu, radekk napisał:

to samo mi się skojarzyło, jak po wydmach jeździł:mrgreen:

I nie tylko :D 

(czasem sam się dziwie co ja jeszcze mam na dysku :biglol:)

@Harvester ściskam kciuki za ERC ^_^

harvester2.thumb.jpg.a651a12cab8450ee1769f1b839f539e2.jpg

harvester1.thumb.jpg.788fd838a86c3d8b42e6758b46fe31b3.jpg

Edited by WRC fan

Posted (edited)

@kornik i @piotruś, wcale się Wam nie dziwię ponieważ nigdy do tej pory nie zadbałem o to właściwie :)

@radekk No siema :D kolejne „stare” twarze :)

@WRC fan o Panieeee, skąd Ty masz te zdjęcia??? Pamietam, ze takie były ale byłem przekonany że dawno mi przepadły :)

Edited by Harvester

3 godziny temu, Harvester napisał:

@radekk No siema :D kolejne „stare” twarze :)

a gdzież tam, ja cały czas młody:D Siema, siema, kupę lat. Na pewno będę uważniej śledził Twoje poczynania i trzymał kciuki za jak najlepsze wyniki

1 godzinę temu, Harvester napisał:

o Panieeee, skąd Ty masz te zdjęcia???

lepiej nie pytaj, jeszcze zaczniesz żałować. @WRC fan pewnie większość z nas byłby w stanie skompromitować:P

• Haha 1

Ja przed chwilą znalazłem o takie. Dlatego właśnie na zdjęciach @WRC fan OBK był taki brudny. Pamiętam, że byłem tak dumny z ilości nagromadzonego błota, że jeszcze dwa dni tak jeździłem. Data 23.11.2008 najprawdopodobniej Adrenalina we Włosach edycja pierwsza.  

526_99408875191_2450_n.jpg

526_99412845191_2701_n.jpg

526_99412920191_6557_n.jpg

526_99420170191_2863_n.jpg

• Like 1

17 godzin temu, Harvester napisał:

@WRC fan o Panieeee, skąd Ty masz te zdjęcia??? Pamietam, ze takie były ale byłem przekonany że dawno mi przepadły :)

To efekty mojego zbieractwa zdjęciowego z dawnych lat :D Mam jeszcze kilka zdjęć Twojego WRX'a i STi.

He he Dzięki temu Panu którego spotkałem na Parkingu Janki jakieś 13lat temu dowiedziałem się o Forum - oczywiście pozdrawiam :-) 

Jak Pamiętam był czarna Impreza :-) a ja srebrnym GT:)

31 minut temu, filester napisał:

Pamiętam jak na forum się pojawił i dubajskie opowieści wrzucał :D

A ten OBK z Dubaju do Gdyni pół roku płynął :mrgreen:

@Gazik a Ciebie to kiedy znowu zobaczę ?

3085613f07cb3e3ab484a6ec3a7aadff.jpg

Ale ten czas zapitala. Ostatni raz się chyba widzieliśmy jak brałem od Ciebie opony na stolik .
Bardzo żałuję, że minęły czasy forumowych pojezdzawek. Niesamowity klimat i kupę ludzi się na żywo poznało przepalajac baki paliwa i dozynając opony. Strasznie brakuje wyjazdów do NMnP, Slomczyna, Ułeza, czy wspomnianego Torunia.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

21 godzin temu, Gazik napisał:

Bardzo żałuję, że minęły czasy forumowych pojezdzawek. Niesamowity klimat i kupę ludzi się na żywo poznało przepalajac baki paliwa i dozynając opony. Strasznie brakuje wyjazdów do NMnP, Slomczyna, Ułeza, czy wspomnianego Torunia.

Ale Panieee, masz Pan jeszcze tego Antyka ? Możliwości są, sam takie rzeczy organizuje teraz! :) 

O 18:00 opublikuję na FB nowy wpis, opisujący właśnie tamte czasy :) ZapraszaM

Antyk ma kwadratowe koła od stania i słychać odgłosy rudej chrupania trzeba by go rozruszac

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No więc na zachętę (nie tylko dla @Gazik ;) ) dzisiaj o 18 na FB wrzucam film, który został własnoręcznie stworzony przez @zamer. Było to dawno temu i ukazuje on ujęcia mniej więcej z okresu 2010-2011 z Nowego Miasta nad Pilicą :) 

"Stay Tuned :D " 

40 minut temu, Harvester napisał:

No więc na zachętę (nie tylko dla @Gazik ;) ) dzisiaj o 18 na FB wrzucam film, który został własnoręcznie stworzony przez @zamer. Było to dawno temu i ukazuje on ujęcia mniej więcej z okresu 2010-2011 z Nowego Miasta nad Pilicą :) 

"Stay Tuned :D " 

Ja też coś z tobą mam w archiwum:

• Like 2

No dobrze, to dzisiaj zapominamy na chwilę o historii i skupiamy się na wydarzeniach bieżących :) Prezentuję klip video z naszych pierwszych testów N14. Może jutro jakiś onboardzik ? ;)

--> 

• Like 3
  • Upvote 5

57 minut temu, Harvester napisał:

No dobrze, to dzisiaj zapominamy na chwilę o historii i skupiamy się na wydarzeniach bieżących :) Prezentuję klip video z naszych pierwszych testów N14. Może jutro jakiś onboardzik ? ;)

--> 

Pierwsze Subaru, które skręca ;)

Jak praca z Miko? 

45 minut temu, chojny napisał:

Jak praca z Miko? 

Ja jestem zachwycony. Ogromna wiedza i umiejętność jej przekazywania, wielka determinacja, trafne wskazówki i przede wszystkim wszystko w normalnej, fajnej atmosferze. 

• Upvote 2