Skocz do zawartości

Kierowca rajdowy z... Sędziszowa Małopolskiego? Czyli o Harvesterze


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

@Harvester  - kojarzę Cię z forum odkąd na nim jestem (a jestem też już 13 lat) i dopiero dziś się dowiedziałem że Ty to TY :)

 

Sukcesów życzę i obserwuję dalsze poczynania!

Edytowane przez kornik
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kornik napisał:

@Harvester  - kojarzę Cię z forum odkąd na nim jestem (a jestem też już 13 lat) i dopiero dziś się dowiedziałem że Ty to TY :)

 

Sukcesów życzę i obserwuję dalsze poczynania!

 

Ja dokładnie tak samo ;). Jestem na Forum od 13 lat, pamiętam Harviego z OBK na wydmach, ale że to ten @Harvester to Pryczek, wstyd się przyznać, dowiedziałem się dzisiaj :facepalm:. Wielu sukcesów i powodzenia Ci życzę !!! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kornik i @piotruś, wcale się Wam nie dziwię ponieważ nigdy do tej pory nie zadbałem o to właściwie :)

 

@radekk No siema :D kolejne „stare” twarze :)

 

@WRC fan o Panieeee, skąd Ty masz te zdjęcia??? Pamietam, ze takie były ale byłem przekonany że dawno mi przepadły :)

 

 

Edytowane przez Harvester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Harvester napisał:

@radekk No siema :D kolejne „stare” twarze :)

a gdzież tam, ja cały czas młody:D Siema, siema, kupę lat. Na pewno będę uważniej śledził Twoje poczynania i trzymał kciuki za jak najlepsze wyniki

 

1 godzinę temu, Harvester napisał:

o Panieeee, skąd Ty masz te zdjęcia???

lepiej nie pytaj, jeszcze zaczniesz żałować. @WRC fan pewnie większość z nas byłby w stanie skompromitować:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą znalazłem o takie. Dlatego właśnie na zdjęciach @WRC fan OBK był taki brudny. Pamiętam, że byłem tak dumny z ilości nagromadzonego błota, że jeszcze dwa dni tak jeździłem. Data 23.11.2008 najprawdopodobniej Adrenalina we Włosach edycja pierwsza.  

526_99408875191_2450_n.jpg

526_99412845191_2701_n.jpg

526_99412920191_6557_n.jpg

526_99420170191_2863_n.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Gazik a Ciebie to kiedy znowu zobaczę ?


3085613f07cb3e3ab484a6ec3a7aadff.jpg

Ale ten czas zapitala. Ostatni raz się chyba widzieliśmy jak brałem od Ciebie opony na stolik .
Bardzo żałuję, że minęły czasy forumowych pojezdzawek. Niesamowity klimat i kupę ludzi się na żywo poznało przepalajac baki paliwa i dozynając opony. Strasznie brakuje wyjazdów do NMnP, Slomczyna, Ułeza, czy wspomnianego Torunia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gazik napisał:

Bardzo żałuję, że minęły czasy forumowych pojezdzawek. Niesamowity klimat i kupę ludzi się na żywo poznało przepalajac baki paliwa i dozynając opony. Strasznie brakuje wyjazdów do NMnP, Slomczyna, Ułeza, czy wspomnianego Torunia.

Ale Panieee, masz Pan jeszcze tego Antyka ? Możliwości są, sam takie rzeczy organizuje teraz! :) 


O 18:00 opublikuję na FB nowy wpis, opisujący właśnie tamte czasy :) ZapraszaM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc na zachętę (nie tylko dla @Gazik ;) ) dzisiaj o 18 na FB wrzucam film, który został własnoręcznie stworzony przez @zamer. Było to dawno temu i ukazuje on ujęcia mniej więcej z okresu 2010-2011 z Nowego Miasta nad Pilicą :) 

"Stay Tuned :D " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Harvester napisał:

No więc na zachętę (nie tylko dla @Gazik ;) ) dzisiaj o 18 na FB wrzucam film, który został własnoręcznie stworzony przez @zamer. Było to dawno temu i ukazuje on ujęcia mniej więcej z okresu 2010-2011 z Nowego Miasta nad Pilicą :) 

"Stay Tuned :D " 

Ja też coś z tobą mam w archiwum:

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Harvester napisał:

No dobrze, to dzisiaj zapominamy na chwilę o historii i skupiamy się na wydarzeniach bieżących :) Prezentuję klip video z naszych pierwszych testów N14. Może jutro jakiś onboardzik ? ;)

--> 

 


 

Pierwsze Subaru, które skręca ;)

 

Jak praca z Miko? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...