Skocz do zawartości

Kierownica legacy vi do impreza 99r


damiano16

Rekomendowane odpowiedzi

Taśmę tą która pasuje do kolumny.

Kierunkowskazy pewnie nie odbijają bo ząbek który to robi jest w innym miejscu. Porównaj dobrze obie kierownice będziesz widział o czym pisze.

Niech Ci nie przyjdzie do głowy lutować przewód od poduszki lutowanica transformatorowa. Skręć, zepnij kostka, albo polutuj kolbowa. Wiem że wtyczka ma balszki które mostkuja zapłonnik poduszki ale lepiej dmuchać na zimne. I nie przykładać tam żadnego napięcia. Serwisowka zabrania pomiarów poduszki nawet miernikiem uniwersalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewemarkam napisał:

Taśmę tą która pasuje do kolumny.

Kierunkowskazy pewnie nie odbijają bo ząbek który to robi jest w innym miejscu. Porównaj dobrze obie kierownice będziesz widział o czym pisze.

Niech Ci nie przyjdzie do głowy lutować przewód od poduszki lutowanica transformatorowa. Skręć, zepnij kostka, albo polutuj kolbowa. Wiem że wtyczka ma balszki które mostkuja zapłonnik poduszki ale lepiej dmuchać na zimne. I nie przykładać tam żadnego napięcia. Serwisowka zabrania pomiarów poduszki nawet miernikiem uniwersalnym.

Dzięki za rady. Pierwsza sprawa taśmy u mnie już nie bylo. Jakieś sprytne łapki ją wyrzuciły się dowiedziałem jak rozebrałem. Może przez to nie odbijaja kierunki? Na nardi torino tak bylo i teraz na drugiej kierze też.

 

Druga rzecz nie widzę nigdzie przewodów od poduszki (od strony auta) i się zastanawiam czy oryginalnie była poducha w kierownicy u mnie. Zero żółtych kabli, kostek pod kierownica. Chodz myślę że może lepiej nie próbować ich łączyć :P Nie chce mieć poduszki odbitej na czole.

 

Jest jakiś sposób zamontowania klaksonu bez taśmy? Poprzednik wsadzil kabel taki jak od telefonu stacjonarnego zwinięty w sprężynkę przez otwor tylny w kierownicy nardi i on tak ocierał o kolumne i tylko czekac aż się przetrze. No debil :facepalm:  

 

Poniżej zdjęcie jak siedzi. Brak tylko znaczka na środku STI ;)

20210302_175838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytalem gdzieś na forum ze nie mając taśmy srs nie będzie miało co odbijać kierunkow. Klaksona tez nie zrobię zbytnio bez tego cuda. Tylko się zastanawiam czy spasuje do tej kierownicy. Pytanie czy te taśmy do LHD i RHD będą takie same czy muszę szukać do japonczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...