Skocz do zawartości

FORESTER SG 2004 2.0 Turbo/ tuleje przdniej belki / sanek.


Haczy

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, 

Musze wymienic tueje przedniej belki w Foresterze SG, jako ze celuje w calosci w poliuretany o twardosci 80ShA, myslalem ze na spokojnie takie dostane. Niestety na kilku stronach dostene sa tylko na tylnia belke/ wozek. Jako totaly laik pytanie, czy czegos nie wiem? Czy tyl bedzie taki sam jak przod? Wiem ze potrzebuje 4 sztuk.

Objawy: stukanie przy niskiej predkosci, wybojach wzniesieniach i przy skrecaniu. 

Samochod byl u jednego mechanika, ktory nie potrafil stweirdzic przyczyny, poniewaz stukanie nie bylo jeszcze tak bardzo slyszalne jak teraz. Wykluczyl natomiast wszystko inneod wahaczy oraz ich tulej i innego rodzaju czesci zawieszenia. Dzis bylem u innego mechanika, i na wjezdzie na jego parking, zdiagnozowal auto na dzien dobry, po przejazdzce tylko sie w tym utwierdzil. 

Jako, ze wiekszosc czesci do aut chce zamawiac sam, zeby sprawdzic co z czym sie je, te tuleje tez chcialem samodzielnie zamowic, po przeszukaniu kilku stron, niestety nigdzie nie widze tych czesci. Ma moze ktos jakis link lub moglby mnie nakierowac??

szukalem juz na subaraku, strongflex, i roznych stron ze standardowymi czesciami, niestety bez skutku, chyba ze cos pominalem lub nie zauwazylem.

Z gory dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie :) po to jest forum zeby pytac o rozne rzeczy, zwlaszcza jak ktos nie jest mechanikiem i stara sie ogarnac swoje auto.
Rozumiem, ze pewnie niektore nazwy moglem przeinaczyc, albo pytac o cos oczywistego :)

Edytowane przez Haczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...