Skocz do zawartości

Zapalenie się 3 żóltych kontrolek w tym samym czasie


dolm

Rekomendowane odpowiedzi

Przydarza mi się czasem podobna sytuacja tzw. "święta trójca" ale wtedy świeci się Check Eng. trakcja i Cruise i najczęściej wyskakuje po zalaniu innej jakości paliwa, można skasować przez OBD. Czasem samo znika. Tu masz wątek: 

 

Niestety nie wiem co może oznaczać to w Twoim przypadku. Najpewniej będzie podpiąć się i sprawdzić błędy, OBD zawsze się przyda na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Kotolot napisał:

Przydarza mi się czasem podobna sytuacja tzw. "święta trójca" ale wtedy świeci się Check Eng. trakcja i Cruise

Miałem tak kilka razy w legacy przy gazie. Błąd P0171 "uboga mieszanka". po skasowaniu OK. Może to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dolm napisał:

Wczoraj po odpaleniu auta zapaliły się 3 żólte kontrolki (jak na załączonym zdjęciu).

Miał ktoś może podobną sytuacje, albo wie co może być przyczyną tego problemu ?

 

Oznacza to tyle, że zarejestrowany jest jakiś błąd. Bez OBD/SSM/wymrugania (wątpię, że w tej generacji jeszcze się tak da) niczego się nie dowiesz, może być wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W dislach tak czasami objawial sie problem ze swiecami zarowymi, w bezyniaku nie spotkalem sie z tym problemem,ale moze tez miec zwiazek z LPG.

Fakt ze to dziwne,ale po konroli swiec okazalo sie ze 2 szt nie dzialaja,a po wymianie problem zniknal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, motofun napisał:

Podstawa to przeswietlenie komputerow.Reszta to luzne dywagacje na temat.

skoro zdajesz sobie z tego sprawę, to po co te dywagacje? Każdy zapisany błąd w ECU będzie sygnalizowany świecącymi się kontrolkami na desce, a tych błędów jest od cholery. U mnie w OBK świecą się kontrolki i nie mają nic wspólnego z LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...