Jump to content

9-10 CZERWIEC,WROCŁAW-TUNINGOWISKO....

Recommended Posts

9-10 czerwiec tj sobota,niedziela ma miejsce fajna imprezka,jedna z największych w Polsce.Przewidziano duzo atrakcji?Ktoś z Was się wybiera?Ja chętnie podjadę zobaczyć co się będzie działo...zresztą rok temu we Wrocku nie dało się nie zauważyć i słyszeć,że ma miejsce taka imprezka...

Raczej powinno to się nazywać agrotjuningowisko... :roll:

Obrazek

Toto czesto wyleguje sie na terenie bylego pafawagu. Widzialem, ze turla sie tym kobita, a to mnie zdziwilo niepomiernie.

Patrząc na napis na tablicy to nie dziwi kto się tym turla :wink:

hamerykańska wersja :wink:

Po to, żeby ludziska się nie pchali do środka tego cudeńka :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Chyba raczej, żeby nie uciekli jak już ich ktoś tam wepchnie :mrgreen:

To będzie na terenie giełdy kwiatowaj przy Karmelkowej....A poza tym widzę wszyscy się wyśmiewają cwaniakują haha hihi...tylko widzicie wiele z tych osób wlożyło wiele serca w to żeby ich nawet kilkunastoletni golf wyróżniał się.....A Ci którzy szydzą i cwaniakują to niech lepiej sie zastanowią zanim cos powiedzą.....Nie każdy ma możliwośc mieć Subaru...Takze panowie troszkę pokory......i noście niżej nosy....

wiele z tych osób wlożyło wiele serca w to żeby ich nawet kilkunastoletni golf wyróżniał się

Ja mam wrażenie, że aby kilkunastoletni Golf się wyróżniał to nie należy nic z nim robić, bo prawie wszystkie są szpachel-tjuner-madafaka w związku z tym ładna seria będzie przyciągać oko ;-)

To będzie na terenie giełdy kwiatowaj przy Karmelkowej....A poza tym widzę wszyscy się wyśmiewają cwaniakują haha hihi...tylko widzicie wiele z tych osób wlożyło wiele serca w to żeby ich nawet kilkunastoletni golf wyróżniał się.....A Ci którzy szydzą i cwaniakują to niech lepiej sie zastanowią zanim cos powiedzą.....Nie każdy ma możliwośc mieć Subaru...Takze panowie troszkę pokory......i noście niżej nosy....

ja się z tym w 500% zgadzam. niektórzy tego nie widzą ze smiejąc się z czyjegoś samochodu smieją się z człowieka (bo nie ma czegoś lepszego? bo go nie stać?)

racja : dresiarze w calibrach myslący ze robią wypas na full, umpa-umpa itd. są trochę zabawni,ale to jest inny przypadek

dlatego wybieram restaurację starszych aut na oryginał, bo to niekrórzy jeszcze rozumieją :roll:

wiele z tych osób wlożyło wiele serca w to żeby ich nawet kilkunastoletni golf wyróżniał się

Ja mam wrażenie, że aby kilkunastoletni Golf się wyróżniał to nie należy nic z nim robić, bo prawie wszystkie są szpachel-tjuner-madafaka w związku z tym ładna seria będzie przyciągać oko ;-)

To prawda. Ładnie utrzymany Golf wygląda ładnie, zwłaszcza jak jest cabrio :mrgreen:

Jakoś zawsze jak zobaczę jakiś starszy samochód w dobrym stanie to mu się poprzyglądam z podziwem, np. jakieś Mini, czy Warszawę. Jakoś mam więcej szacunku do ludzi, którzy utrzymują samochód w nienagannym stanie, naprawiają wszystko na bieżąco niż... psują. Po co komuś metrowy spojler, jak nawet się nie rozpędza do 160? Po co zderzaki i progi do ziemi, że nawet nie można podjechać pod krawężnik? :roll:

To tak jak dziewczyny, które mimo brzucha i boczków założą sobie bluzkę do pępka. O gustach się nie dyskutuję, ale o bezguściach można.

ja się z tym w 500% zgadzam. niektórzy tego nie widzą ze smiejąc się z czyjegoś samochodu smieją się z człowieka (bo nie ma czegoś lepszego? bo go nie stać?)

racja : dresiarze w calibrach myslący ze robią wypas na full, umpa-umpa itd. są trochę zabawni,ale to jest inny przypadek

dlatego wybieram restaurację starszych aut na oryginał, bo to niekrórzy jeszcze rozumieją :roll:

No to widzę ze się rozumiemy...to gites...a ja i tak na to tuningowisko podjadę choćby dlatego ze mam komputer PSI w moim STI ale tylko mnie wita a potem mowi good bye i się wyłącza..może znajdą kogoś kto mi to uruchomi