Skocz do zawartości

9-10 CZERWIEC,WROCŁAW-TUNINGOWISKO....


maciekwrocław

Rekomendowane odpowiedzi

9-10 czerwiec tj sobota,niedziela ma miejsce fajna imprezka,jedna z największych w Polsce.Przewidziano duzo atrakcji?Ktoś z Was się wybiera?Ja chętnie podjadę zobaczyć co się będzie działo...zresztą rok temu we Wrocku nie dało się nie zauważyć i słyszeć,że ma miejsce taka imprezka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej powinno to się nazywać agrotjuningowisko... :roll:

 

Obrazek

Toto czesto wyleguje sie na terenie bylego pafawagu. Widzialem, ze turla sie tym kobita, a to mnie zdziwilo niepomiernie.

 

Patrząc na napis na tablicy to nie dziwi kto się tym turla :wink:

 

hamerykańska wersja :wink:

 

Po to, żeby ludziska się nie pchali do środka tego cudeńka :twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Chyba raczej, żeby nie uciekli jak już ich ktoś tam wepchnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie na terenie giełdy kwiatowaj przy Karmelkowej....A poza tym widzę wszyscy się wyśmiewają cwaniakują haha hihi...tylko widzicie wiele z tych osób wlożyło wiele serca w to żeby ich nawet kilkunastoletni golf wyróżniał się.....A Ci którzy szydzą i cwaniakują to niech lepiej sie zastanowią zanim cos powiedzą.....Nie każdy ma możliwośc mieć Subaru...Takze panowie troszkę pokory......i noście niżej nosy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele z tych osób wlożyło wiele serca w to żeby ich nawet kilkunastoletni golf wyróżniał się

 

Ja mam wrażenie, że aby kilkunastoletni Golf się wyróżniał to nie należy nic z nim robić, bo prawie wszystkie są szpachel-tjuner-madafaka w związku z tym ładna seria będzie przyciągać oko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie na terenie giełdy kwiatowaj przy Karmelkowej....A poza tym widzę wszyscy się wyśmiewają cwaniakują haha hihi...tylko widzicie wiele z tych osób wlożyło wiele serca w to żeby ich nawet kilkunastoletni golf wyróżniał się.....A Ci którzy szydzą i cwaniakują to niech lepiej sie zastanowią zanim cos powiedzą.....Nie każdy ma możliwośc mieć Subaru...Takze panowie troszkę pokory......i noście niżej nosy....

 

ja się z tym w 500% zgadzam. niektórzy tego nie widzą ze smiejąc się z czyjegoś samochodu smieją się z człowieka (bo nie ma czegoś lepszego? bo go nie stać?)

 

racja : dresiarze w calibrach myslący ze robią wypas na full, umpa-umpa itd. są trochę zabawni,ale to jest inny przypadek

 

dlatego wybieram restaurację starszych aut na oryginał, bo to niekrórzy jeszcze rozumieją :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele z tych osób wlożyło wiele serca w to żeby ich nawet kilkunastoletni golf wyróżniał się

 

Ja mam wrażenie, że aby kilkunastoletni Golf się wyróżniał to nie należy nic z nim robić, bo prawie wszystkie są szpachel-tjuner-madafaka w związku z tym ładna seria będzie przyciągać oko ;-)

 

To prawda. Ładnie utrzymany Golf wygląda ładnie, zwłaszcza jak jest cabrio :mrgreen:

 

Jakoś zawsze jak zobaczę jakiś starszy samochód w dobrym stanie to mu się poprzyglądam z podziwem, np. jakieś Mini, czy Warszawę. Jakoś mam więcej szacunku do ludzi, którzy utrzymują samochód w nienagannym stanie, naprawiają wszystko na bieżąco niż... psują. Po co komuś metrowy spojler, jak nawet się nie rozpędza do 160? Po co zderzaki i progi do ziemi, że nawet nie można podjechać pod krawężnik? :roll:

 

To tak jak dziewczyny, które mimo brzucha i boczków założą sobie bluzkę do pępka. O gustach się nie dyskutuję, ale o bezguściach można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie na terenie giełdy kwiatowaj przy Karmelkowej....A poza tym widzę wszyscy się wyśmiewają cwaniakują haha hihi...tylko widzicie wiele z tych osób wlożyło wiele serca w to żeby ich nawet kilkunastoletni golf wyróżniał się.....A Ci którzy szydzą i cwaniakują to niech lepiej sie zastanowią zanim cos powiedzą.....Nie każdy ma możliwośc mieć Subaru...Takze panowie troszkę pokory......i noście niżej nosy....

 

ja się z tym w 500% zgadzam. niektórzy tego nie widzą ze smiejąc się z czyjegoś samochodu smieją się z człowieka (bo nie ma czegoś lepszego? bo go nie stać?)

 

racja : dresiarze w calibrach myslący ze robią wypas na full, umpa-umpa itd. są trochę zabawni,ale to jest inny przypadek

 

dlatego wybieram restaurację starszych aut na oryginał, bo to niekrórzy jeszcze rozumieją :roll:

 

No to widzę ze się rozumiemy...to gites...a ja i tak na to tuningowisko podjadę choćby dlatego ze mam komputer PSI w moim STI ale tylko mnie wita a potem mowi good bye i się wyłącza..może znajdą kogoś kto mi to uruchomi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...