Skocz do zawartości

Drgania na biegu jałowym w lanosie


KocembaX

Rekomendowane odpowiedzi

Świece ostatnio wymienione wraz z rozrządem niecały miesiąc temu w Carfit Nowy Sącz, więc taki serwis jak ten chyba powiedziałby mi że coś jest dodatkowo zużyte, ale sprawdzę to jeszcze, wielkie dzięki. Jest możliwość że poprzedni właściciel włożył jedną masę i to może być powodem silnych drgań? Jednak dopiero  pierwszy raz one się pojawiły. Z góry dzięki za każdą informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpg jest nowy, ma ledwo tydzień, błąd dotyczył 3go tłoka, nie pracuje. Świece wymieniane miesiąc temu razem z rozrządem. Mam nadzieję że skończy się na cewce, chociaż w ej204 może chodzić niestety o luzy. Byłem dzisiaj w carfit i termin mam dopiero na wtorek, cena za regulacje zaworów to 2 tysiące..... nie wiem jak w przypadku cewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki błąd 3 cylindra misfire?

może być to wina luzów zaworowych, może być dół silnika zniszczony, wtryskiwacz na tym cylindrze może być z złej formie i po przejściu na LPG wywala błąd. raczej nie doszukiwałbym się problemów w instalacji gazowej sprawdzić jednak nigdy nie zaszkodzi.

Regulacja w tym silniku nie jest na śrubkę ale cena usługi będzie zależeć od tego ile trzeba kompensować luzów.

 

Wtryskiwacze można próbować czyścić w myjce ultradźwiękowej. (nie są to ultra precyzyjne układy)

Swoje w EJ25 czyściłem jest poprawa ale dalej w niskich partiach obrotowych silnik nie pracuje idealnie.

 

 

 

 

 

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja lpg w 100%ok, dzisiaj po godzinie 16 będę wymieniał cewkę i świecę, sprawdzę jeszcze raz ten błąd i podam jego oznaczenie. Jeżeli cewka i świeca okażą się nie wadliwe to pewnie będzie rzecz o których pan mówi. Dziękuję za pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...