Skocz do zawartości

Przepływka


Kuznicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pacjent Subaru Impreza 2.0 150KM 2008r. benzyna + LPG

 

falujące obroty, dławi się podczas dodaniu gazu, te same objawy co u innych użytkowników na forum piszących o przepływce, moje pytania do amatora gdzie jej szukać pod maską i czy dostęp jest ok by ją wyczyścić preparatem LIQ i jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pacjent Subaru Impreza 2.0 150KM 2008r. benzyna + LPG
 
falujące obroty, dławi się podczas dodaniu gazu, te same objawy co u innych użytkowników na forum piszących o przepływce, moje pytania do amatora gdzie jej szukać pod maską i czy dostęp jest ok by ją wyczyścić preparatem LIQ i jak to zrobić.
Jak zadajesz takie pytania to oddaj to lepiej do warsztatu.
Przepływomierz jest między filtrem powietrza a przepustnicą na a właściwie w rurze dolotowej. Jest to kawałek plastiku z wtyczką z 4-6 przewodami. Ale jak Ci obroty falują to raczej nie przepływomierz jest winny. Mogą być już zużyte wtryskiwacze gazowe, brudna przepustnica i jeszcze parę rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie w gc8 był problem ze spadającymi obrotami na postoju, rozwiązaniem okazała się nowa przepływka (stara była już bardzo zabrudzona). Przyczyn dławienia podczas dodawania gazu może być dużo, można podpiąć kompa i zrobić logi żeby się czegoś dowiedzieć albo oddać do warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...