Jump to content

"Wyciszenie" wnętrza Forester SG polift

Recommended Posts

Witam,

Przy obecnych niskich temperaturach pewna rzecz mocno daje mi w kość z moim SG. Chodzi o różnej maści hałasy pochodzące z wnętrza auta, stuki plastików, skrzypienie itp. Czy ktoś walczył z tym tematem ? Jakieś "typowe" dla tego modelu miejsca które można poprawić ? Póki co wyciszyłem osłony słupków, które czasem klekotały na wybojach i roletę bagażnika, ale po przesiadce z leciwego Volvo S70 mocno irytują mnie te hałasy :P

Może spinki połamane, boczki drzwi, słupki plastikowe, tylną klapa (wkoło plastiku klapy mam uszczelkę drzwiową) dobrze jest też przesunąć rygiel tylnej klapy w stronę wnętrza auta, to bardzo dużo daje z tym że, trzeba potem mocniej klapa trzaskać bo się ciężej domyka.

• Thanks 1
1 godzinę temu, yaroz napisał:

Może spinki połamane, boczki drzwi, słupki plastikowe, tylną klapa (wkoło plastiku klapy mam uszczelkę drzwiową) dobrze jest też przesunąć rygiel tylnej klapy w stronę wnętrza auta, to bardzo dużo daje z tym że, trzeba potem mocniej klapa trzaskać bo się ciężej domyka.

Spinki mam całe, bo wymieniałem ostatnio - dałem jakieś od peugeota z piankami, jest poprawa jeśli o same drzwi chodzi. Chyba rozbiore co sie da i podloze piankowe uszczelki