Skocz do zawartości

[W-wa] Blacharz-magik poszukiwany :-)


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jako, że w Czarnej Żmiji jest lekki wgniot na przednim błotniku chciałem to zrobić żeby mnie nie drażniło :-)

 

Wgniot jest wg mnie wyłacznie do wyciągnięcia bez malowania/szpachlowania więc nie chcę jechać do dowolnego blacharza bo takie rzeczy to trzeba umieć robić a blacharz to od razu będzie chciał to klepać/szpachlować/malować

Kiedyś widziałem gdzieś reklamę gościa który prostuje właśnie takie wgniotki "parkingowe" czy też np. po gradobiciu ale nie mam pojęcia gdzie to było.

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hahaha - nawet mi do głowy nie przyszło poszukać na forum - temat praktycznie taki sam :-) dzięki

 

roland napisz do nor-b ponoc ma super fajnego i madrego blacharza.robi u niego auta i jest bardzo zadowolony.moge ci dac do norberta kom.

 

poprosiłbym na priva

 

http://www.trotek.prv.pl/

kom. 606389654

 

też dzięki - spróbuję zacząć od nich

 

EDIT: tak samo jak auto-grad usuwają tylko te mniejsze wgniecenia - no cóż spróbuję jeszcze uderzyć do tego blacharza od Norberta :-)

 

Na razie znalazłem firmę Auto-grad - ale tam napisali, że tylko wgniotki o max. średnicy 50mm i głębokości 3mm - a tu jest zdecydowanie więcej :-(

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC Fan - właśnie chciałem też to umieścić - widzę, że mnie uprzedziłeś :-)

 

a tu trochę więcej opisu:

http://ford-scorpio.pl/forum/viewtopic.php?t=15166

 

Pozostaje pytanie czy faktycznie jest to tak skuteczne jak to opisują. Bo metoda wydaje się banalna do zastosowania (kwestia jak zachowa się lakier schłodzony do -80st ??).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dopiero teraz dobrnąłem do końca wątku na tym forum BMW - szkoda, bo to mogła być niezła pasztetowa opcja

 

juz sie ucieszylem ze sie pozbede tych kilku wgniotek ehhhh czlowiek jest czasem taki naiwny :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...