Skocz do zawartości

V WIELKIE STARCIE Subaru Impreza vs. Mitsubishi Lancer EVO


-=nikon=-

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
13 minut temu, marcinwrxsti napisał:

Nie miałem podejścia do Kluzy i Stawiara. Nie tym autem i nie w takich warunkach. 

Ale impreza świetna :)

Gratki !!! oglądałem online i śledziłem wyniki ( świetna relacja z kilku kamer przez SJS ), i tak uważam że mega robotę tam zrobiłeś wśród tych potworów z EVO. !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carfit napisał:

Gratki !!! oglądałem online i śledziłem wyniki ( świetna relacja z kilku kamer przez SJS ), i tak uważam że mega robotę tam zrobiłeś wśród tych potworów z EVO. !!!

Dzieki:l

Już na początku popelnilem błąd oponowy (5s). Później już się bawiłem.  Kara 5 s po drodze. Traciłem ok 3,5 s do Kluzy, i  1,8-2,0 do stawiarski ego na przejeździe .  Jednak.... Stawiar jechał na gładkim slicku Pirelli ds, dociętym  paskiem co 15 cm;) nie wiem, jak Kluza. 

 

Myślę, że byłaby szansa na "podgryzanie" gdybym sam założył gładką oponę ale nie była ona regulaminowo dopuszczona. 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcinwrxsti napisał:

Dzieki:l

Już na początku popelnilem błąd oponowy (5s). Później już się bawiłem.  Kara 5 s po drodze. Traciłem ok 3,5 s do Kluzy, i  1,8-2,0 do stawiarski ego na przejeździe .  Jednak.... Stawiar jechał na gładkim slicku Pirelli ds, dociętym  paskiem co 15 cm;) nie wiem, jak Kluza. 

 

Myślę, że byłaby szansa na "podgryzanie" gdybym sam założył gładką oponę ale nie była ona regulaminowo dopuszczona. 

 

Marcin a co nawywiłeś na ostatnim czy przed ostatnim przejeździe że dostałeś karę i słaby czas ? Wiem że to i tak nie wpłyneło by na końcowy wynik, czysto z ciekawości pytam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carfit napisał:

Marcin a co nawywiłeś na ostatnim czy przed ostatnim przejeździe że dostałeś karę i słaby czas ? Wiem że to i tak nie wpłyneło by na końcowy wynik, czysto z ciekawości pytam. 

Na 3 cim. Na slalomie dotknąłem słupka :facepalm:, wypadł mi bieg, kichnąłem w złym momencie;) i za późno pociągnąłem ręczny. Po prostu nie poszło:).  

 

 

 

 

  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

 

Impreza na prawdę super, super atmosfera, bardzo dobrze przygotowana trasa choć słupki były przy pierwszych przejazdach mało widoczne.
Bardzo miło spędzony czas, brawo dla organizatorów, sponsorów no i uczestników :)
Trochę mojego materiału, "historia jednego zakrętu" chyba z 4 na 5 przejazdów.
 

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.03.2021 o 22:55, marcinwrxsti napisał:

Nie miałem podejścia do Kluzy i Stawiara. Nie tym autem i nie w takich warunkach. 

Ale impreza świetna :)

Mega sacun za wyniki :) wbić się w podium  powalczyć z taki potworami naprawdę robi wrażenie. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...