Skocz do zawartości

Zmiana ustawien z USA na Europę


RAFAŁ B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,pewnie temat juz się gdzieś przewinął, szukałem lecz nie mogę znaleźć,samochod jakiego to dotyczy to Tribeca Tc Comfort3.6 H6, wersja USA,258 km, z 2008 roku,moja bolączka polega na tym ze w żaden sposób nie wiem jak i nie wiem gdzie szukać pomocy, jak zmienić ustawienia cyfrowego ustrojstwa aby wszystkie wskazania były na europe,czyli aby pokazywało temperaturę w celcjuszach,spalanie w litrach,prędkość w km a nie wszystko po USA, przebiegi tez ma w milach ,jest jakieś ukryte menu aby to zmienić,a jak jest to będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. Może jest jakiś sposób aby to zmienić bo nie ukrywam ze mocno mnie to irytuje. Dołączam zdjęcie pacjenta 

Screenshot_20210203-210205_OTOMOTO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ibar, widze sporo wiesz na temat tego samochodu,ja dopiero od trzech dni jestem posiadaczem, poznaje go dopiero i gdzieś się tam go po malu uczę, a możesz mi powiedzieć coś więcej o kontrolkach tego auta,czy jak się pokazują to jakieś większe maja znaczenie? Wczoraj pokazal mi się napis na zielono Cruise lub coś w tym stylu, po tłumaczeniu za wiele nie powiedziało, Zielona ikona wiec myślę że nie groźna czy się mylę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibar dzieki wielkie za wszelką podpowiedz,może z czasem się nauczę jeździć z tymi milami i galonami ,zostaje mi jeszcze opanowanie kontrolek na desce co do czego ,jak się wlacza tempomat i od jakiej prędkości łapie, a ogólnie da się chociaż radio przestroić na nasze fale bo zakres ma co 0,2 a w lubelskim nie każde się da wyłapać. 1-3-5-7-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RAFAŁ B. napisał:

widze musze się nauczyć sporo o tym samochodzie 

Pewnie masz rację skoro sam do tego doszedłeś.

Może tutaj znajdziesz coś przydatnego:

https://www.jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Tribeca/Owners Manual/

 

Pozdrawiam,

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 19:41, ura_bus napisał:

Pewnie masz rację skoro sam do tego doszedłeś.

Może tutaj znajdziesz coś przydatnego:

https://www.jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Tribeca/Owners Manual/

 

Pozdrawiam,

 

dzieki wielkie troche wiedzy nie zaszkodzi pewnie nie raz  do tego wroce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...