Jump to content

Jak otworzyć LEVORGA z rozładowanym akumulatorem?

Recommended Posts

Po kilku aplikacjach środka do zamków udało mi się otworzyć drzwi z kluczyka. Zamykanie nadal nie działa, ale powiedzmy, że to mniej strategiczna funkcja ;) Także wygląda na to, że ten element jest bardzo podatny na zacieranie gdy nie jest używany.

Raczej problem otwierania z kluczyka nie leży w tym, że nie jest używany. Nigdy w życiu nic nie psikałem w zamki w aucie któremu leci już 6 rok(chyba ze ASO to robi na przeglądach choć wątpię) i z kluczyka otwierałem w sumie dwa razy. Raz bo mi bateria padła, a dwa ostatnio w ramach testu bo była w tym temacie dyskusja.

W dniu 28.02.2021 o 19:19, nickczemnik napisał:

Po kilku aplikacjach środka do zamków udało mi się otworzyć drzwi z kluczyka. Zamykanie nadal nie działa, ale powiedzmy, że to mniej strategiczna funkcja ;) Także wygląda na to, że ten element jest bardzo podatny na zacieranie gdy nie jest używany.

No to juz postep jest :D polowiczny, ale jednak da sie. 

Problem z zamkami moze pojawic jesli zamek jest dluuugo nieuzywany, auto jest czesto myte za pomoca myjki cisnieniowej, auto stoi w wilgotnym miejscu o slabej wentylacji, auto stoi pod chmurka.