Skocz do zawartości

Forester 07, jak wyciągnąć schowek na desce rozdzielczej


m_michal

Rekomendowane odpowiedzi

Mam panel od nawigacji do forestera w którym będę mocował ekran LCD, chcę wyciągnąć schowek który tam jest i w to miejsce włożyć panel, pytania:

1) jak to zrobić żeby niczego nie uszkodzić - nie wiedzę żadnych śrubek, więc przywiduję zatrzaski

2) czy jak będę to miał zdemontowane to czy dostanę się do złączy radia żeby podłączyć komputer pod głośniki, czy muszę demontować radio, jeżeli tak to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do radia na 90% sie dostaniesz ale zeby zamontowac ekran i wszystko podlaczyc mysle ze radio trzeba by wyjac.Robilem to u siebie i jest to prosta operacja. Co do schowka to wg mnie musisz go mocno pociagnac do gory i jakis zatrzask pusci ale tego nie sprawdzalem:) Ewentualnie delikatnie podwazac srubokretem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręciłem klapkę schowka, tylne zatrzaski puściły ale przednie nie specjalnie i nie chcą, a podważyć też nie ma specjalnie gdzie? W obudowie od nawigacji są tam przy przednich dodatkowo dziurki jakby pod śruby. Może jest to skręcone, ale wtedy nie mam pojęcia jak to wyciąga się ... pojadę do ASO, chyba że ma ktoś jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...