Skocz do zawartości

FreeSSM nie kasuje bledów


namiot

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem impreza gh 2008 2.0r posiadam ten program od dawna i kabelek wszystko ładnie się łączy z kompem i pokazuje wszystkie parametry lecz nie mogę skasować błędu usterka już nie występuje, ktoś się orientuje co trzeba zrobić lub jakim darmowym programem mogę skasować błędy silnika w subaru gh 2.0r
 
 

 

  •  
  •  
  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam p0172 przyczyna byla przeplywka ale poprzednio terz nie moglem wykasowac bledu musialem jechac zaplacic daje clir memory zeby wykasowac i procedura wylacz wlacz zaplon i nie casuje bledow zostaja te same w pamieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, namiot napisał:

terz nie moglem wykasowac bledu musialem jechac zaplacic

i po tym wykasowaniu ten sam błąd wrócił? Jeśli usterka by nie występowała, to po 10 uruchomieniach silnika z jazdą, check sam powinien zgasnąć.

 

P.S. to "terz" strasznie razi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mirasek napisał:

W autach ze sterownikiem hitachi kasowanie błędów przez kkl + freessm czy ecuexplorer nie działa, nie wiem czemu. Skasujesz np. elm + torque.

dokładnie, z Hitachi jest sporo problemów i byle czym do niego nie podejdzie, to samo z mapą ECU 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 8.02.2021 o 22:27, carfit napisał:

dokładnie, z Hitachi jest sporo problemów i byle czym do niego nie podejdzie, to samo z mapą ECU 

dokladnie mam ten sam problem, ale co dziwne jeszcze rok temu na 100% kasowalem kkl i freessm bledy i wszystko smigalo teraz nie chce, myslalem ze cos nakombinowalem z sterownikami ale na innym pc to samo, delphi tez dziala w kratke raz kasuje raz nie, ale najczesciej nie, jedynie elm na bluetooth daje rade, co dziwne toyota yaris 1.4 d4d ma podobny problem, delphi nie kasuje, elm tak.

zastanawia mnie co to za przyczyna, gdyz wczesniej freessm i kkl kasowal bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...