Skocz do zawartości

P0016 i P0852 wrx 2018r.


MobileUK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam WRX 2018r. 2.0 197kW, samochód kupiony w PL ale sprowadzony był z USA przez poprzedniego właściciela , sprzedawca twierdzi że te dwa błędy P0016 i P0852 pokazały się po wymianie sondy lambda. Po skasowaniu błędów na uruchomionym silniku można przejechać 1000km jeżeli się go nie gasi i błąd się nie pokazuje, wystarczy zgasić i uruchomić ponownie i po kilkuset metrach zapala się znowu CHECK i te same błędy.Do tego teraz jak jest mróz to po odpaleniu gaśnie za każdym uruchomieniem , pomaga jedynie potrzymać go na wyższych obrotach, do tego po uruchomieniu często zdarza się jakby nie palił na wszystkie cylindry i nie ma siły jechać trzeba przygazować , w lecie nie miał problemów z odpalaniem i ruszaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 20:51, MobileUK napisał:

sprzedawca twierdzi że te dwa błędy P0016 i P0852 pokazały się po wymianie sondy lambda.

żaden z tych błędów nie dotyczy sondy, ciekaw jestem po co była wymieniana o ile w ogóle była.

 

image.thumb.png.47c9453015e70a2c7950dcddaf48dc25.png

image.thumb.png.86625dddde8ba5da0df608ef5abf1630.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. od kilku dni błędy się nie zapalają wcale , wcześniej były to stałe błędy i świeciły się cały czas przez 6 miesięcy , stało się to po tym jak wjechałem w głęboki śnieg i czułem jak szuram podwoziem po zmarzniętym śnieg . Czy to zbieg okoliczności ? raczej samo się nic nie naprawia, albo coś przymarzło , albo zostało zruszone od spodu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...