Jump to content

Od Kaszub po Bory Tucholskie - wyjazd jednodniowy dla Subaru 14 luty

Recommended Posts

Moi drodzy, widzę, że zabawa była przednia. Bardzo dziękujemy za udział, zaufanie do przewodnika i klimat, jaki razem tworzycie. 

Bocian, choć fotografem nie jest i w trakcie prowadzenia trudno się fotografuje, to jednak popstrykał trochę fotek, które to możecie sobie oglądać tutaj: https://photos.app.goo.gl/UEgqtH1gf4wffAwK6

Bocian zaplanował dla Was fajną, 2-dniową trasę po Mazurach, ze zwiedzaniem Wilczego Szańca (tam również nocleg), bunkrów i paru innych atrakcji. I ma być ognisko wieczorne, integracja i dobre papu.
Odpalimy na dniach osobny wątek, ale znamy już datę - 6 i 7 marca. Więc możecie już zapisywać w kalendarzu.

Edited by Miłosz Rzeźnik
  • Like 5
  • Upvote 1
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ruszamy

Poniżej link do relacji z wyjazdu. Napisać, że było fenomenalnie to nic nie napisać... Miłego oglądania:      

Rysy.... tylko pierwsza boli 

Posted Images

Godzinę temu, nohol napisał:

Tak swoją drogą Panie narzekały (przynajmniej niektóre), że zimno. Panowie - czy nam, machającym, było zimno? :yahoo:

Narzekały - już za samo to należy zrobić eksterminację.
A w ogóle - to przecież pilot odśnieża, nie kierowca. Ech... zero edukacji w tych nowoczesnych rodzinach. :facepalm:

46 minut temu, LIKIOR napisał:

Jak tam u Was ślady walki? U mnie zawieszenie się zmroziło narazie... :)

Za słabo pracowało :OO:

Za słabo pracowało :OO:

Zwłaszcza na końcu jak szukaliśmy przejazdu co był a potem go ukradli :P i to dwa tygodnie temu! :P
  • Haha 3
8 godzin temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Narzekały - już za samo to należy zrobić eksterminację.
A w ogóle - to przecież pilot odśnieża, nie kierowca. Ech... zero edukacji w tych nowoczesnych rodzinach. :facepalm:

Chciałbym zaznaczyć, że u mnie PILOT odśnieżał, jako kierowca "jedynie delikatnie pomagałem" :)Można by rzec, że cała ekipa zaangażowana :)

Córcia przeszczęśliwa po wyjeździe. Pyta o następny i czy z @Bocian4x4 :):):)

Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas w śniegu :):):) Niesamowite widoki i ta nawijka prowadzącego, lekcje historii, geografii i biologii w jednym!!!

@Miłosz Rzeźnik takie wyjazdy - coś wspaniałego!:) Żonkę musiałem udobruchać, bo też chciała jechać, dobrze, że te Mazury są w planach :)

Zatem do zobaczenia:)

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Moi drodzy, widzę, że zabawa była przednia.

Oj tak śmiechu dało, no i ogólnie było grubo i srogo :-) i nie mówię tu tylko o warstwie śniegu i zimie. Dobry wstęp do Subariady na Kolskim.

Przy okazji, także chciałem podziękować za super integracje w obozie pracy przymusowej :-), pomysł na pojeżdzawke w pięknych okolicznościach przyrody, prowadzenie i pomoc koleżanek/kolegów w wyciąganiu z zasp. Pogoda iście zamówiona, jak widać jeden Bocian wiosny nie czyni :-).

Ja tu jednak widzę dwie niezgodności: naklejki są do wymiany :-) bo po zielonym tośmy nie jechali:-) nawet nie staliśmy kolo zielonego LoL.
Druga sprawa to "jedziecie po przygotowanej trasie". No chyba wszyscy widzieli żeśmy se trasę przygotowali sami. :-) LoL. Jak nam następnym razem Prezesie Rzeźniku zafundujesz takie atrakcje to łatwisz koparkie i posiłki regeneracyjne dla ekipy drogowej spod znaku Plejad. :-)
Trzeba jednak przyznać że i to wam się udało @Przygody4x4, bo wyjazd dzięki 'atrakcjom' przejdzie do niezapomnianych.

Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieje na kolejnym szlaku.ee350b7ac989851349b7a5bb5ca8dfe7.jpg

Wysłane z mojej komórki przez Tapatalka

• Like 4
14 godzin temu, inanitas napisał:

"jedziecie po przygotowanej trasie". -)

Trasa przygotowana do zabawy - czyli np. tym razem załatwiliśmy "z górą" zaspy. Żadne odśnieżanie, równanie itp.

A tak powaznie to chodzi o to, że są przewodnicy, którzy zabierają ekipy tam gdzie sami nie przejechali (a nie jest to wyjazd rozpoznawczy w założeniu). A tu jest "z dokładną znajomością trasy". 

PS. Jedzenie to słabość ciała 

Dla mnie było super ;) Trochę plecy czuję ale żona nieraz większy wycisk da :P (kopanie ogródka, koszenie trawy itp :P )

Subaru już się prawie rozmroziło w garażu i też nie słyszę żeby narzekało :)

Fajnie było sobie pojeździć z Wami :)

• Like 4

Poniżej link do relacji z wyjazdu.

Napisać, że było fenomenalnie to nic nie napisać...

Miłego oglądania:

• Like 4
  • Thanks 2
  • Upvote 1

Ja tylko delikatnie zwrócę uwagę na scenę w której z niebywałym poświęceniem usuwam wielki drapieżny krzak czychający na Wasz lakier. 

• Like 1
  • Haha 4
Ja tylko delikatnie zwrócę uwagę na scenę w której z niebywałym poświęceniem usuwam wielki drapieżny krzak czychający na Wasz lakier. 
Doceniamy. Krzak iście nie miał szans. :-)

• Haha 1

Ja myślałem, że to krzaczek, który Ci kabelek urwał :)
  • Haha 3
W dniu 15.02.2021 o 11:45, Miłosz Rzeźnik napisał:

Bocian zaplanował dla Was fajną, 2-dniową trasę po Mazurach, ze zwiedzaniem Wilczego Szańca (tam również nocleg), bunkrów i paru innych atrakcji. I ma być ognisko wieczorne, integracja i dobre papu.
Odpalimy na dniach osobny wątek, ale znamy już datę - 6 i 7 marca. Więc możecie już zapisywać w kalendarzu.

Czy coś wiadomo już o tym wyjeździe?

• Like 1
3 godziny temu, inanitas napisał:

Czy coś wiadomo już o tym wyjeździe?

Wiadomo, że nie będzie jednak w tych datach, ponieważ nie wiemy co nasz nie-rząd wymyśli na dniach w sprawie hoteli, zwłaszcza w warmińsko-mazurskim. Trzeba poczekać. 

• Thanks 1
50 minut temu, Miłosz Rzeźnik napisał:

Wiadomo, że nie będzie jednak w tych datach, ponieważ nie wiemy co nasz nie-rząd wymyśli na dniach w sprawie hoteli, zwłaszcza w warmińsko-mazurskim. Trzeba poczekać. 

Mam dostęp do tajnej rządowej strony na której opierane są obostrzenia. Możecie sobie tutaj sprawdzić :D 

https://koronawirus.lol/ 

Tutaj najnowszy zestaw:

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje, że od 24 lutego 2021 roku:

• Zamknięte są biurowce, piekarnie oraz gabinety dentystyczne. Otwarte zostaną sklepy z biżuterią tradycyjną oraz kancelarie prawne, ale wyłącznie w niektóre wtorki.
  • Wszystkie osoby przybywające do Polski z Ukrainy transportem powietrznym i naziemnym są zobowiązane do odbycia kwarantanny przez 13 dni.
  • Nauka zdalna w klasach 4-5 szkół podstawowych, w szkołach średnich oraz w akademiach, za wyjątkiem uczelni katolickich (chyba, że studenci będą oddychać przez nos).
  • Obowiązuje zakaz organizacji wyciągania szybowców oraz rautów
  • Hotele dostępne są tylko dla Jana Borysewicza, mafii, skoczków narciarskich oraz najemników.
  • Żłobki i przedszkola są otwarte dla najmłodszych.
  • W sklepach budowlanych i galeriach handlowych może przebywać maks. jedna osoba na 2 m kw. pomieszczenia.
  • W zgromadzeniach może uczestniczyć maks. 1175 osób (nie dotyczy osuszania bagien oraz wesel).

• Like 1
  • Haha 2
  • 2 weeks later...

Jest coś nowego, tutaj:

Dzięki za wiadomość.
Odpadamy, wyposażenia na biwakowanie wiosną nie mamy, a i bardziej nas interesuje Wilczy Szaniec.
Pozdr.