Skocz do zawartości

Forester III SH radio 2 DIN


Valdes73

Rekomendowane odpowiedzi

No z markowymi też do tej pory nie miałem przygód. W środę może już będzie.Zrobie fotki po montażu.Wygluszenia na razie nie robię, sprawdzę jak nowe będzie grało w porównaniu z obecnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Zainstalowałem sobie takie cacko. Radio wbrew temu co napisano odbiera dobrze. Reszta to pełen kosmos. Od diagnozowania auta z radia do wszelakich aplikacji. A jak będzie mało to sobie Linuxa można postawić.

 

W załączniku parametry mojego z aliexpress.

 

Dla tych co już mają a nie mają kodów do menu zaawansowanego luub programisty:

Kod 3368

Kod 1818

 

Dobrej zabawy

Screenshot_20211219-095527.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Pisałem już w innym wątku ale nie ma odzewu a tutaj znalazłem że kolega @Marek1971ma założone radio które mnie interesuje . Możecie podpowiedzieć jak działa i czy wszystkie funkcje są (sterowanie w kierownicy, kamera cofania, USB, zestaw głośnomówiący odbieranie w kierownicy ) .IMG_20220314_183950.thumb.jpg.34ed0dbe71afa99122fd63465c5f9656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, montowałem takie radio w Foresterze kupione na Ali, sterowanie z kierownicy działa, montowałem rejestrator z kamerą cofania - też fajnie działało ( oryginalnej kamery nie miałem ), zestaw głośnomówiący działa ale bardzo kiepsko, ja byłem bardzo zadowolony, zależało mi głównie na wyglądzie ( wg mnie bardzo ładnie wygląda jak oryginał włącznie z podświetlaniem ) oraz takich funkcjach jak nawigacja czy Yanosik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.03.2022 o 15:17, PWK55 napisał:

Witam

Pisałem już w innym wątku ale nie ma odzewu a tutaj znalazłem że kolega @Marek1971ma założone radio które mnie interesuje . Możecie podpowiedzieć jak działa i czy wszystkie funkcje są (sterowanie w kierownicy, kamera cofania, USB, zestaw głośnomówiący odbieranie w kierownicy ) .IMG_20220314_183950.thumb.jpg.34ed0dbe71afa99122fd63465c5f9656.jpg

 

I jak opinie na temat tego radia?

Rozważam zakup.

Ładnie się prezentuje.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
 

Witam. Jak w temacie jakie radio zastosować do mojego Subaru Forestera SH z 2011 roku. Zaznacza, że mam wbudowane z nawigacją radio Keenwood. Niestety szukam i na Alli i na Allegro i jakoś znaleźć nie mogę. Czy mogę prosić o podpowiedzi? Bardzo Dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...