Skocz do zawartości

Subaru Forester 2021 e-Boxer Sport


pianchi

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze Sport oznacza dołożenie tych „gustownych” czerwonych plastików w środku i na zewnątrz? 

A, widzę, ze logo e-boxer tez na czerwono. Niceeee :)

 

Edytowane przez Tsunetomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to wszystko . Okno dachowe na wyposażeniu z wersji najwyższej ale siedzenia z tyłu bez ogrzewania jak z najuboższej . Chyba dalej dla mnie Platinum jest najlepszym wyborem . Szkoda tylko że dalej nie ma odpowiedniego napędu . 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jacocz napisał:

Dziwne to wszystko . Okno dachowe na wyposażeniu z wersji najwyższej ale siedzenia z tyłu bez ogrzewania jak z najuboższej . Chyba dalej dla mnie Platinum jest najlepszym wyborem . Szkoda tylko że dalej nie ma odpowiedniego napędu . 

Toż to wersja sport! Z tylu nikt z założenia nie jeździ. Prawdziwy „driver’s car” skupiony na emocjach z jazdy i odczuciach kierowcy, ekstatycznego wręcz połączenia konia i jeźdźca. 

A nie, to chyba było z Mazdy... ;)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tsunetomo napisał:

Rozumiem, ze Sport oznacza dołożenie tych „gustownych” czerwonych plastików w środku i na zewnątrz? 

A, widzę, ze logo e-boxer tez na czerwono. Niceeee :)

 

Takich czasów doczekaliśmy. Ostatnio widziałem Alfa Romeo Giuliettę w wersji Veloce, która charakteryzuje się silnikiem 2.0 Diesel i ma powyżej 10 sek. do 100 km.h. więc Forek też może być "Sport". Zwracam uwagę że SIP nie drażni lwa i nazywa wersję Black Edition. Szkoda, że podobnie jak na rynkach azjatyckich wersja Sport nie jest pretekstem do wprowadzenia wersji 2.5. Niech będzie droższy, ale też niech będzie jakiś wybór. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem takiej stylizacji bez dorzucenia koni pod maskę. Kojarzy mi się to z seryjnym najsłabszym BMW na który który ktoś w stodole dokleja literkę M na klapie bagaznika (naklejka oczywiście kupiona na allegro za 2 zł)... niby szpan jest ale po co?

 

Zobaczcie Mercedesa e63 w wersji AMG, z zewnątrz praktycznie bez zmian nadal piękna ociężała limuzyna a pod maską potwór...

 

Tutaj nie dodali nawet harmona aby wycie silnika było bardziej słyszalne? to już wole platinium. Widząc cennik ciesze się że kupiłem platinium w lutym zeszłego roku jeszcze po normalnym kursie euro... Przy aktualnej cenie i kursie wersja platinium staje do konkurencji z Volvo XC60 i chyba robi się droższa od od najbogatszej wersji rav4?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2021 o 20:03, Lisek napisał:

Ostatni prawdziwy Sport to byl XT MY18 Sport(dawniej Platinum).

Najlepiej w kolorze Venetian Red Pearl :P

 

Jak ja się cieszę, że zdążyłem kupić SJ z męskim silnikiem. Teraz zostałyby mi już tylko akcenty sportowe w postaci plastikowych dokładek.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emdzy napisał:

nie rozumiem takiej stylizacji bez dorzucenia koni pod maskę. Kojarzy mi się to z seryjnym najsłabszym BMW na który który ktoś w stodole dokleja literkę M na klapie bagaznika (naklejka oczywiście kupiona na allegro za 2 zł)... niby szpan jest ale po co?

Aż tak fantazja ich nie poniosła. Nie ma znaczków STI ;) Odpustowe wstawki w czerwonym kolorze trzeba dać do oklejenia folią, albo pryskać plastidipem, nawet kosztem utraty osiągów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, emdzy said:

nie rozumiem takiej stylizacji bez dorzucenia koni pod maskę. Kojarzy mi się to z seryjnym najsłabszym BMW na który który ktoś w stodole dokleja literkę M na klapie bagaznika (naklejka oczywiście kupiona na allegro za 2 zł)... niby szpan jest ale po co?

 

Zobaczcie Mercedesa e63 w wersji AMG, z zewnątrz praktycznie bez zmian nadal piękna ociężała limuzyna a pod maską potwór...

 

Tutaj nie dodali nawet harmona aby wycie silnika było bardziej słyszalne? to już wole platinium. Widząc cennik ciesze się że kupiłem platinium w lutym zeszłego roku jeszcze po normalnym kursie euro... Przy aktualnej cenie i kursie wersja platinium staje do konkurencji z Volvo XC60 i chyba robi się droższa od od najbogatszej wersji rav4?

 


Stylizacja, stylizacją .... może być oby się to nie nazywało sport :) 
Te ceny teraz to jakaś lekka pomyłka. Ja jestem zadowolony, że zakupiłem poczciwego Forka e-boxera (wersja exclusive ~150k pln) i będę tutaj stanowczy: wyje CVT, boxer zarąbiście mruczy :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według cennika e-boxer w wersji Sport będzie kosztował prawie 180 tys. zł.

Natomiast wersja 2,5 sport u mnie po sąsiedzku w Kaliningradzie będzie kosztować 120 tys. zł. netto. Jeśli to prawda że mogę zarejestrować nowe auto kupione za granicą w cenie netto, to po zapłaceniu cła, okrutnej akcyzy i VAT-u wyjdzie ok. 20 tys. drożej od krajowego, ale z silnikiem 2.5.

To wciąż poniżej 200 k i mniej więcej cena Mazdy CX 5 z silnikiem 2.5 i napędem 4x4 w dobrej wersji. 

Co ważne, mamy wersję europejską, nowe auto, a z tego co wiem bardzo dobry kontakt ASO Gdańsk i Kaliningrad. Być może na przeglądy trzeba by jeździć do KGD, chociaż ASO to ASO. Zresztą jak ktoś mieszka w Gdańsku czy Olsztynie, to przyjemne z pożytecznym połączy i jeszcze wagonik papierosów przywiezie.

Czy ktoś z Forumowiczów może mi potwierdzić, że mogę zarejestrować nowe auto w PL nawet jak nie spełnia norm Euro? Z tego co pamiętam, przy okazyjnym imporcie jest taka możliwość.  

 

P.S. Niestety OBK 3.6 już tak dobrze nie wygląda i po wszystkich zabiegach wychodzi ok. 270 tys. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kristofor napisał:

Według cennika e-boxer w wersji Sport będzie kosztował prawie 180 tys. zł.

Natomiast wersja 2,5 sport u mnie po sąsiedzku w Kaliningradzie będzie kosztować 120 tys. zł. netto. Jeśli to prawda że mogę zarejestrować nowe auto kupione za granicą w cenie netto, to po zapłaceniu cła, okrutnej akcyzy i VAT-u wyjdzie ok. 20 tys. drożej od krajowego, ale z silnikiem 2.5.

To wciąż poniżej 200 k i mniej więcej cena Mazdy CX 5 z silnikiem 2.5 i napędem 4x4 w dobrej wersji. 

Co ważne, mamy wersję europejską, nowe auto, a z tego co wiem bardzo dobry kontakt ASO Gdańsk i Kaliningrad. Być może na przeglądy trzeba by jeździć do KGD, chociaż ASO to ASO. Zresztą jak ktoś mieszka w Gdańsku czy Olsztynie, to przyjemne z pożytecznym połączy i jeszcze wagonik papierosów przywiezie.

Czy ktoś z Forumowiczów może mi potwierdzić, że mogę zarejestrować nowe auto w PL nawet jak nie spełnia norm Euro? Z tego co pamiętam, przy okazyjnym imporcie jest taka możliwość.  

 

P.S. Niestety OBK 3.6 już tak dobrze nie wygląda i po wszystkich zabiegach wychodzi ok. 270 tys. 

Oj,chyba będziesz musiał nim jeździć na radzieckich tablicach;)przez 6 m-cy i zrobić ileś tam tyś km żeby go sprowadzić oficjalnie i zarejestrować ale mogę się mylić.

Ta kwestia była poruszana na TF przez Dyrekcję o ile dobrze pamiętam.

O braku gwarancji w Polsce chyba wiesz,ale masz takową w Rosji.

Od stycznia zmieniły się normy emisji spalin więc może być zonk.

 

Jeżeli te wszystkie plotki cenowe typu 230 kpln za nowego OBK się potwierdzą to już lekkie przegięcie.

 

 

Edytowane przez olo11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, olo11 napisał:

Oj,chyba będziesz musiał nim jeździć na radzieckich tablicach;)przez 6 m-cy i zrobić ileś tam tyś km żeby go sprowadzić oficjalnie i zarejestrować ale mogę się mylić.

Ta kwestia była poruszana na TF przez Dyrekcję o ile dobrze pamiętam.

O braku gwarancji w Polsce chyba wiesz,ale masz takową w Rosji.

Od stycznia zmieniły się normy emisji spalin więc może być zonk.

 

Jeżeli te wszystkie plotki cenowe typu 230 kpln za nowego OBK się potwierdzą to już lekkie przegięcie.

 

 

Na ile pamietam to Dyrekcja kiedys wspomniala ze SIP uzna w PL gwarancje na auto kupione w Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaca68 napisał:

Będzie w  cenie nowego Highlandera :coffee:

Wczoraj zetknąłem na test Highlandera na ZacharOff i powiem że wstydu nie ma,ciekawe jak się tym jeździ ale kawał pakownego wozu,całkiem fajny van w opakowaniu SUV;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...