Skocz do zawartości

Ankieta dotycząca ratowania świata!


chojny

Ankieta dotycząca ratowania świata   

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

w nawiązaniu do poniższego cytatu:

 

Kierowcy Subaru od lat podkreślają wyższość stałego napędu AWD nad rozwiązaniami konkurencji. Praktycznie każdy z nich ma w zanadrzu historię o tym jak jego Subaru uratowało świat. Najczęściej akcja takiej historii toczy się w Alpach, bo kierowcy Subaru jeżdżą wyłącznie w zachodnioeuropejskie góry. Jest w niej dużo śniegu, trudne warunki, chatka w górach i nagła potrzeba wyjazdu. Może to być rodząca kobieta, może to być brak leków, czasem jest to konieczność ratowania ludzkiego życia. Motywem wspólnym jest to, że wszystkie inne samochody wymiękają. Do historii wkrada się rozpacz, strach, poczucie porażki. Wtedy pojawia się kierowca Subaru, który ratuje świat dzięki napędowi Symmetrical AWD. Tylko Subaru jest w stanie pokonać tak trudne warunki. Nie wierzycie? Zajrzyjcie na forum Subaru lub do dyskusji pod artykułem o normach emisji CO2 i Subaru. Znajdziecie parę takich historii. Ostatnie wydarzenia każą mi się zastanowić czy te opowieści nie zawierają w sobie ziarna prawdy.

 

Z artykułu z poniższego linku:

 

https://spidersweb.pl/autoblog/subaru-forester-holuje-tira-subaru-naped-awd/

 

Dotyczącego sytuacji z poniższego filmiku:

 

 

 

 

 

 

  • Super! 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, -=nikon=- napisał:

@chojny zrobiłeś mi piątek z rana :D 

 

 

Oj tam, oj tam. Zwyczajnie jestem ciekawy jak to u was jest, było, ponieważ podczas pierwszych zim z Subaru, kiedy jeszcze padał śnieg ratowanie, czy wyciąganie z zasp było na porządku dziennym. Model spędzania wolnego czasu. 

 

Znam takiego co busa z zaoranego pola wyciągał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, dobry temat :)

 

nie mam na koncie uratowanych z opresji tirów ani pługów śnieżnych :( na osobówki poluję na bocznych drogach jak spadnie śnieg (przy okazji podróży w górki, wtedy na bocznych jest mały ruch). 

mój najlepszy łup to gelenda. zeszłej zimy, na północnych rubieżach karpacza. facet odśnieżał autem podwórko i w końcu udało mu się wjechać z impetem na górkę spiętrzonego śniegu tak, że wszystkie 4 kółka zawisły w powietrzu. oj miałem satysfakcję, mistyczne AWD zatryumfowało po raz kolejny nad prawami fizyki ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam12 napisał:

czy wyciąganie z błota innego "Wiernego" liczy się podwójnie ? :)

 

 

 

Ciii!! Subaru się nie zakopuje.  :ph34r:

 

Pewnie że się liczy podwójnie, skoro zakopany znaczy że było błota po klamki. :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, chojny napisał:

 

Teraz może być? :ph34r:

Nie :P

 

37 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Wyśmienicie.

Już se wyobraziłem jak @Agaszpilkami lód kruszy by pozostali mogli bezpiecznie przejechać :D

Specjalnie wożę parę 12cm w bagażniku na takie okazje :coffee:

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Outbackiem 2.5 AT wyciągnąłem małą wywrotkę (na ramie busa, przywieźli węgiel) zakopaną po oś w grząskim po opadach gruncie u sąsiada. Gaz i hamulec na raz i bez szarpania poszło. Sąsiad spalił sprzęgło w borze wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, house_1 napisał:

Ankieta jest merytorycznie jednostronna, a pytania są tendencyjne :mrgreen:.

Przecież wiadomo, że do terenówki potrzebny jest duży traktor, a do subaru mały traktor (albo inne subaru).

 

 

mnie dwa razy wyciągał traktor - raz z rowu a raz ściągał z poduchy śniegowej

nie wiem, czy był mały, raczej był duży, ale takiego najbliżej udało mi się znaleźć

 

poznałem granice, przekonałem się, że sam napęd 4x4 bez prześwitu nie czyni z GTka terenówki i więcej już nie eksperymentowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyciąganie traktora się liczy?

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chojny napisał:

w nawiązaniu do poniższego cytatu:

 

Kierowcy Subaru od lat podkreślają wyższość stałego napędu AWD nad rozwiązaniami konkurencji. Praktycznie każdy z nich ma w zanadrzu historię o tym jak jego Subaru uratowało świat. Najczęściej akcja takiej historii toczy się w Alpach, bo kierowcy Subaru jeżdżą wyłącznie w zachodnioeuropejskie góry. Jest w niej dużo śniegu, trudne warunki, chatka w górach i nagła potrzeba wyjazdu. Może to być rodząca kobieta, może to być brak leków, czasem jest to konieczność ratowania ludzkiego życia. Motywem wspólnym jest to, że wszystkie inne samochody wymiękają. Do historii wkrada się rozpacz, strach, poczucie porażki. Wtedy pojawia się kierowca Subaru, który ratuje świat dzięki napędowi Symmetrical AWD. Tylko Subaru jest w stanie pokonać tak trudne warunki. Nie wierzycie? Zajrzyjcie na forum Subaru lub do dyskusji pod artykułem o normach emisji CO2 i Subaru. Znajdziecie parę takich historii. Ostatnie wydarzenia każą mi się zastanowić czy te opowieści nie zawierają w sobie ziarna prawdy.

 

Z artykułu z poniższego linku:

 

https://spidersweb.pl/autoblog/subaru-forester-holuje-tira-subaru-naped-awd/

 

Dotyczącego sytuacji z poniższego filmiku:

 

 

He he, kolega z sąsiedniej firmy w Lublinie :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...